Bir Bu Eksikti! Başımıza Taş da Yağdı! Muğla’ya Göktaşı Düştü!

  • Nisan 22, 2020
  • 1
  • 12653 Görüntüleme
Seydikemere göktaşı düştü

SON DAKİKA!

Başımıza Taş Yağdı!: Muğla’ya Meteor Yağmuru!

2020 yılı Türkiye’ye ve dünyaya depremlerle, savaşlarla, yangınlar ve salgınlarla gelince herkes başka ne olabilir dedi ve beklemeye başlarken ender görülen bir şey gerçekleşti ve Muğla’ya meteor yağmuru olduğu yetkililerce az önce resmi olmadan açıklandı.

Seydikemer’e Göktaşı mı Düştü?

22 Nisan 2020 akşam saatlerinde, Muğla’nın Fethiye’den ayrılarak kurulan çiçeği burnunda ilçesi Seydikemer’e önce helikopter düştü haberi  geldiği belirtildi. Kısa süre de tüm arama kurtarma ekipleri olay yerine çağrıldı. Ancak bir süre sonra bunun bir helikopter kazası olmadığı anlaşıldı. Olay yerine ulaşan yetkililer bunun tanımlanamayan bir cisim olduğunu tespit ettiler. Köylülerle beraber olay yerine ilk varan kişilerin enkazın ne olduğunu anlaması uzun sürünce ilk olarak helikopter kazası olduğu düşünüldü.

Helikopter Olmadığı Anlaşılınca Arama Kurtarma Ekipleri Geri Çağırıldı

Helikopter düştü diye alarma geçirilen arama kurtarma ekipleri, helikopter kazası olmadığı anlaşılınca geri çağrıldığı belirtildi. UMKE, AFAD ve AKUT olay yerine çağrılan ekiplerde yer alıyorlardı ancak bir süre sonra tanımlanamayan bir cisim olduğu gerekçesiyle kurtarma ekiplerinin ger çağrıldığı belirtildi.

marmaris pazar yeri isyanıMarmaris’te “Pazar Yeri”ne Başlayan Tepkiler İsyana Döndü!

Tanımlanamayan Bir Cisim!

Cem Yılmaz’ın filmi GORA ve AROG’da sürekli tekrarlanan tanımlanamayan bir cisim Muğla’da gerçek oldu. Görgü şahitleri gök taşı olduğunu tahmin ettikleri cismin alevlerle birlikte düştüğünü belirttiler. Ancak tanımlanamayan cismin hala bulunamadığı akıllarda soru işaretleri bıraktı!

2008’de de Göktaşı Düştüğü İddia Edilmişti!

Seydikemer ilçe olmadan önce de Kemer köyüne göktaşı düştüğü iddia edilmiş, “‘uçak düşmüş gibi’ veya ‘bomba atılmış gibi’ diye tarif ettikleri büyük gürültüye düştüğünü öne sürdüğü taşlardan sonra gökyüzünün de bir süre yoğun bir toz bulutuyla kaplandığı” haberleri yapılmıştı. Ancak bu sefer yetkililer de alarma geçerek olayın tanımsız bir cisim olduğu belirtildi.

Haberin Detayları Az Sonra

Marmaris Life Özel Haber

 

VİDEO HABER YOUTUBE ABONELİĞİ İÇİN:

HTTPS://WWW.YOUTUBE.COM/CHANNEL/UCFDUUFOHKD5C_UPKR1ZXQFW

INSTAGRAM: @MARMARİSLİFEDERGİSİ

TWİTTER: @LİFEOFMARMARİS

FACEBOOK: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/MARMARİSLİFE

PİNTEREST: MARMARİS LİFE
Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

1 comment on “Bir Bu Eksikti! Başımıza Taş da Yağdı! Muğla’ya Göktaşı Düştü!

  1. Covid-19 a karşı tedbir almak elbette doğru ancak alınmış olan bazı kararlar varki uygulamakla yükümlü kolluk kuvvetleri maalesef insanlara eziyet etme fırsatı bulmuş gibi davranıyor. Bisiklete binmek veya fotoğraf çekmek ne gibi risk içerebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir