Zeynep Dizdar Günah dedi.

  • Nisan 4, 2020
  • 0
  • 425 Görüntüleme
Marmaris Barlar sokağında konser veren Zeynep Dizdar son single şarkısı “Günah”ı Marmarisli hayranları için ilk kez canlı performans ile Greenhouse diskoda seslendirdi.

Marmaris Barlar sokağında konser veren Zeynep Dizdar son single şarkısı “Günah”ı Marmarisli hayranları için ilk kez canlı performans ile Greenhouse diskoda seslendirdi. Gece 02 de sahneye çıkan Zeynep Dizdar’a dj kabininde Dj.Murat Uyar eşlik etti. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Dizdar seslendirdiği şarkılar ile konseri izlemeye gelen hayranlarına hareketli anlar yaşattı.
Yaz sezonunun yaklaşması ile hareketlenmeye başlayan Marmaris Barlar Sokağı ünlü şarkıcıları ağırlamaya başladı. Sokağın en eski mekânlarından biri olan Greenhouse disko Zeynep Dizdar konseri ile hafta sonuna renk kattı. Dj kabininde Dj Murat Uyar’ın kendisine eşlik ettiği şarkıcı eski ve yeni birçok şarkısını seslendirirken önümüzdeki günlerde klibi yayınlanacak olan Günah isimli son single şarkısını da Marmaris’te ilk kez canlı performans ile hayranlarına söyledi.
Canlı performansı ile göz dolduran Zeynep Dizdar 1.5 saat sahnede kalırken gece boyunca hem hayranları ile sohbet etti hem de şarkılarını seslendirdi.
Zeynep Dizdar’ın canlı performans konser gecesi fotoğrafları için magazin sayfamız Oyee Magazin’i ziyaret edebilirsiniz.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir