Marmaris CHP'de Sürpriz Aday!

Marmaris CHP'de Sürpriz Aday!
Zekican Balcı CHP Marmaris İlçe Başkanı Adayı

Zekican Balcı CHP Marmaris İlçe Başkanı Adayı

CHP Marmaris İlçe Örgütü'nün 28 Aralık 2019 Cumartesi günü yapılacak CHP Marmaris İlçe Örgütü kongresinde, başkanlığa aday olacak isimler konuşulurken gündeme sürpriz bir aday düştü. Marmaris Ticaret Odası eski başkanı Mustafa Balcı'nın oğlu Zekican BALCI yarın yapacağı basın toplantısında aday olduğunu açıklayacağı bildirildi.

Fatma Gebeş Çimen Aday Olmayacak

CHP kulislerinde ise mevcut ilçe başkanı Fatma Gebeş Çimen'in aday olmayacağı ve Zekican Balcı'ya destek vereceği konuşuluyor. Bu durum, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın da Zekican BALCI'nın arkasında olacağı yorumlarını yaptırtdı. Dolayısıyla Zekican BALCI, Marmaris CHP İlçe Başkanlığı adaylığını açıklayan ilk ve en güçlü aday konumuna geliyor.

Marmaris'te Yeraltı Dünyası Karıştı Haberimize Buradan Ulaşabilirsiniz...

 

 

 

Tanıdık Bir Sima: Av. Zekican Balcı

Gerek ailesi, gerek yaptığı işlerle Marmaris'te siyasi her kesime yakınlığı ile bir çok alanda karşımıza çıkıyor Balcı. Kısaca hatırlatmak gerekirse Zekican Balcı uzun zamandır Marmaris Belediyesi avukatı olarak tanınmakta. Marmaris Gençlik ve Spor Kulübü'nde Hüseyin Deryal'in başkanlık yaptığı dönemde spor kulübünün ve Marmaris Dayanışma Derneği'nin yönetiminde bulunuyordu. Kısa süre öncesine kadar Marmaris Yapı ortaklarındandı ve halen bazı davalarda Marmaris Yapı'nın da avukatlığını sürdürüyor.

Zekican Balcı, 17 Aralık 2019 Salı günü Saat 11.00'da CHP Marmaris İlçe Örgütü binasında adaylığını açıklayacak.

Zekican BALCI kimdir?

25 Temmuz 1984 (35 Yaş) doğumlu olan BALCI, ilköğrenimini Marmaris Atatürk İ.Ö.O, orta ve lise öğrenimini İzmir Türk Kolejinde aldı. İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk bölümünden mezun olan Zekican Balcı, Marmaris eşraflarından Karacan ailesinden Fulya Karacan Balcı ile evli. Mustafa ve Naz isminde iki çocuğu bulunan Balcı, çok iyi derecede İngilizce biliyor. Marmaris Life ailesi olarak kendisine başarılar diliyoruz.

Anında haberdar olmak için lütfen sitemize abone olun. Web sitemizin sağ üst bölümünden yada mobil uygulamadaki menüden "Kayıt Ol" seçeneğine tıklayarak abone olabilirsiniz.

Ayrıca,video haber youtube aboneliği için:  

https://www.youtube.com/channel/UCFDuUFohkd5c_UPkR1zXqfw 

Instagram: @marmarislifedergisi

twitter:@LifeofMarmaris

facebook: https://www.facebook.com/marmarislife

Pinterest: Marmaris Life