Yazıcıya Çocuklardan Yoğun İlgi

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 299 Görüntüleme

Yazıcıya Çocuklardan Yoğun İlgi

Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, seçim çalışmaları kapsamında ilçede ticaret yapan esnafı ziyaret etmeye devam ediyor.

Blue Port AVM içerisinde bulunan mağazalara bir bir uğrayarak çalışanlarla ve alış veriş yapan vatandaşlarla selamlaştı. Serkan Yazıcı’ya çocukların büyük ilği göstermesi gözlerden kaçmadı. AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, çocuklarla sohbet ederek onların isteklerini dinledi ve birlikte fotoğraf çektirdi ve kendilerine imza verdi.  Serkan Yazıcı ziyareti sırasında kapalı mağazalara ise tepki gösterdi. Yazıcı ” Marmaris’e 12 ay turizmi getirdiğimizde bu mağazalarımızın hepsi açık ve çalışıyor olacaklar. Dört mevsim aktif turizm hayatı olan yaşayan bir Marmaris olacağız” şeklinde konuştu.

Hastahane Projesi

Blue Port AVM sonrasında ziyaretlerine Devlet hastanesiyle devam eden Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı burada önce tedavi gören hastalara uğradı ve  geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ardından Sağlık-Sen İlçe temsilcisi Rahşan Tok ve sendika üyeleriyle buluşan Yazıcı, görüşmesinde hastane ile ilgili kendisine iletilen eksikler ve beklentilere dair aktarılan bilgileri dinleyerek not aldı.  Hastane konusunda Bakanlıktan  destek sözü aldığını dile getiren Yazıcı “ Projelerimizde yer alan hastanemizi 3 boyutlu olarak hazırlatıyoruz. Projelerimizi kamuoyu ile paylaşırken  sizler de sanal ortamda, içinde dolaşıp nasıl bir sağlık kompleksi yapacağımıza şahit olacaksınız” dedi.

Sitemizdeki “Serkan Yazıcı’dan Bozburun Çıkartması” haberine buradan ulaşabilirsiniz…

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir