Yazıcı, “Yetki Sizden, Hizmet Bizden” 

  • Nisan 3, 2020

Yazıcı: “Yetki Sizden Hizmet Bizden”

AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, seçimlere 47 gün kala ikinci seçim ofisini  Turgut mahallesinde açtı.  Serkan Yazıcı’nın Seçim İrtibat bürosunun açılışına çok sayıda vatandaş katıldı.  Açılış konuşmasında  Marmaris’in İmar sorununa değinen Serkan Yazıcı”  Biz Marmaris’in köyleriyle birlikte kalkınacağını söylüyoruz. Çünkü Türkiye’nin en güzel köyleri Marmaris’te, Köylerimizi güzelleştirmemiz gerekiyor. Marmaris’in turistlerini köylere de taşımak lazım. Turistler köy yaşamını tanımalı.

Turgut mahallesinin  en önemli sorunu olan İmar planları ve yol konusunda size mağdur etmeden gereken ne varsa çözüme kavuşturacağız. İhtiyaç olan yerlerde dere yataklarının ıslahını ivedilikle yapacağız.  Köyünüzdeki iskeleleri elden geçirip yenilenmesi gerekenleri yeniden inşa edeceğiz “dedi.  Marmaris’in ilçe merkezi ve mahalleleriyle birlikte kalkınacağını anlatan Yazıcı, “Birlikte başaracağız. Tek başına yapılacak bir iş değil. Hep beraber yapacağız hizmetleri. Ben bir şeyin çok iyi  bilinmesini istiyorum. Sizin için çok çalışacağım. Bunun sözünü veriyorum” şeklinde konuştu.

Doğan Tugay Yalnız Bırakmadı

Seçim çalışmalarında AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’ya destek vermek için açılışa katılan 2009 ve 2014  Ak PArti Marmaris Belediye Başkan Adayı olan Marmaris’in tanınmış İş insanı Doğan Tugay ise ” Daha önce adaylığımız zamanında başkan olamasakta imar planlarını  1/25000’e getirdik. Serkan Başkan da  1/5000’e getirir inşallah. En önemli sorununuz su. İnşallah bu sorunu da çözeceğiz. Marmaris için hayırlısı olsun.” Açıklamasında bulundu.

Zeki Eren Yeniden Siyasette

İçmeler Eski Belediye Başkanı Zeki Eren ise  yaptığı konuşmada” Biliyorsunuz mahalleniz çok geniş alana sahip.Acilen su, imar ve kanalizasyon sorunlarının halledilmesi lazım. Yerel yönetimle bu sorunların hepsi çözülecektir. Kararınız hepimize hayırlı olsun” dedi.
Seçim çalışmalarına katılan Eski Belediye Başkanı İsmet Karadinç’in oğlu Mehmet Karadinç, siyasetçi kimliği olmadığını vurgulayarak, bu yarışta  Serkan Yazıcı’nın  yanında yer alacağını ve destekleyeceğinin altını çizdi.

Mustafa Karacan’da Yazıcıyı Destekliyor

Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’ya desteğini açıklayan Marmaris Ticaret Odası Eski Başkanı ve 2014 seçimlerinde Demokrak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Karacan ise geçmişte Marmarislilerin sorunları için çok mücadele verdiklerini ancak  ileriye dönük hiç bir adım atamadıklarını söyleyerek; Burada her türlü sıkıntınızı derdinizi gelip anlatacaksınız. Bizde çözeceğiz,” açıklamasını yaptı.

Son konuşmacı ise AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen oldu. Ülgen,” Turgut köyü kardeşlerim ben çok mutluyum. Görüyorum ki, köy halkı  bize inanmış ve yanımızda, bunun için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Açılış töreni sonrasında Turgut köyü hanelerinin kapılarını tek tek çalarak, kendisini tanıtan ve sohbet eden Serkan Yazıcı, sorunları bizzat yerinde tespit ederek not aldırdı.  Köy  sakinlerinden daha çok imar planları, su sorunu, dere yataklarının ıslahı, köylülerin ortak kullanacakları bir salon, futbol sahası, teknelerin yanaşacağı iskelelerin elden geçirilmesi gibi konularda gelen destek taleplerinin hepsinin çözülebilecek sorunlar olduğunu söyleyen  Marmaris Belediye Başkan  Adayı Serkan Yazıcı, Turgut köyü halkına “Yetkiyi siz, hizmeti biz vereceğiz” dedi.

Sitemizdeki “Serkan Yazıcı’dan Getob, Türsab, Esnaf ve Radyocular Ziyareti” haberine buradan ulaşabilirsiniz…

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.