Yazıcı: Su ulaşmayan köy kalmayacak

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 278 Görüntüleme

Marmaris Belediye Başkan adayı

Serkan Yazıcı Ankara’yı Ziyaret Etti

AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı, yerel seçim çalışmaları kapsamında projelerini anlatmak için Ankara’da önemli adresleri ziyaret etti. YAZICI, bu ziyaretinde Türkiye’ye gelen Uluslararası Otomobil Sporları  Federasyonu (FIA) Başkanı Jean Todt ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Sonrasında Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etmesinin ardından, İl Bank Genel Müdürü Yusuf Büyük ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan yardımcısı Fatma Varank ile  istişarelerde bulundu.

Yazıcı; “Zaman kaybı olmadan seçim bölgemizde  güzel şeyler yapmak adına kollarımızı sıvadık ve girişimlere başladık!” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan ile Bir Araya Geldiler

FIA Başkanı Jean Todt ile beraber Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan’ı ziyaret eden Serkan Yazıcı; “FIA Dünya Motor Sporları Konsey Üyesi olarak, FIA Başkanı  Jean TODT’la birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ile bir araya geldik. Ülkemiz ve Marmaris’imiz için önemli konuları istişare ettik. Her zaman sahada ve aktif olarak çalışacak bir başkan olacağım” açıklamasını yaptı.

Cumhurbaşkanı ziyaretinin ardından ilk olarak Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile Marmaris’te Spor hakkında görüşen Serkan Yazıcı, ardından Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Serkan Yazıcı, Bakan Kasapoğlu ile motor sporları konusunda ortak çalışma alanları ve yol güvenliği konusunda farkındalığı artırabilmek için neler yapılabileceği konusuna değindi ve Marmaris’teki yatırımlar hakkında görüş alıverişinde bulundu.

Marmaris’e  dair görüşmelerine İl Bank Genel Müdürü Yusuf Büyük ile devam eden Serkan Yazıcı’nın son ziyaret adresi Çevre ve Şehircilik  Bakanlığı Bakan yardımcısı Fatma Varank oldu. Marmaris’in arıtma, içme suyu ve kanalizasyon sorununu çözmeye yönelik projeleri hakkında konuştuklarını dile getiren başkan adayı, ” Köylerimize suyu ulaştıracağız. Bu konuda destek alacağıma inancım tam. 5 yıl içinde altyapı sorunlarını çözeceğiz” dedi.

Sitemizdeki “Serkan Yazıcı ilk seçim ofisini açtı” haberine buradan ulaşabilirsiniz…

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir