Yazıcı Motorcularla Bir Araya Geldi

  • Nisan 2, 2020

Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Yazıcı, sosyal projelere verdikleri desteklerle tanınan Anatolian Soldiers MC Motor Kulübü üyeleriyle bir araya geldi. Serkan Yazıcı, motosikletine binerek kendisine eşlik eden motorcularla beraber Club Turban Otel’den, Anatolian Soldiers Kulübüne kadar motorsikletle gitti.

Anatolian Soldiers MC Motor Kulübü Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Datça yolu üzerinde bulunan kulüp binasında Anatolian Soldiers MC Motor Kulübü üyeleriyle bir araya gelen  Serkan Yazıcı, motorcularla çay içip, sohbet etti. Sohbet esnasında Anatolian Soldiers Kulübü Dernek Başkanı Doğuş Esat Berme tarafından Marmaris’te  bir “Motosiklet Festivali” düzenlenmesi talebi üzerine  Serkan Yazıcı; “ Yaparız elbette, çok da güzel olur. Ekim sonu olabilir, hatta bu festivale Dünya Super Sport Şampiyonumuz  Kenan Sofuoğlu’nu da davet ederiz” dedi

Serkan Yazıcı daha sonra Sakarya Mileltvekili olan Kenan Sofuoğlu’nu telefonla aradı ve projeden bahsederek Marmaris’e davet etti.  Yazıcı, Kenan Sofuoğlu’ndan“ Elbette seve seve katılırım Serkan Başkanım, siz isteyin yeter ki!” sözünü aldığını belirtti.  Ayrıca sürücülere seslenen AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı,” Trafikte yanınızdan geçen motorcu kardeşlerimizi  zor duruma sokmamak için daha dikkatli olmak  gerekiyor” dedi.
Başkanlığı esnasında motosiklet kazalarını en aza indiren motorcu dostu bariyer sistemi ile Park yeri sorununu çözeceğini belirten Serkan Yazıcı, daha sonra motorcularla birlikte Marmaris turu attı  ve  Atatürk heykelinin önünde  birlikte fotoğraf çekildi.

Sitemizdeki “Yazıcı, “Yetki Sizden, Hizmet Bizden” haberine buradan ulaşabilirsiniz…

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir