Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan 4 Zanlı Daha Tutuklandı

  • Şubat 22, 2021
  • 0
  • 492 Görüntüleme

Döner Paketi İçinde Uyuşturucu Paketi!

Marmaris narkotik polisinin operasyonunda yakalanan ve bugün tutuklanan bir şahsın, dönerci olduğu ve paketlenmiş uyuşturucu maddeleri, dönerle birlikte ekmek arasına koyarak sattığı ileri sürüldü..

7 Ayrı Adrese Eş Zamanlı Operasyon Yapıldı

Marmaris narkotik polisinin geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirdiği operasyonda, uyuşturucu satıcıları oldukları şüphesiyle gözaltına alınan zanlılardan 4’ü daha tutuklandı. Tutuklanan şahıslardan birinin dönerci olduğu ve uyuşturucu maddeleri, dönerle birlikte ekmek arasına koyarak sattığı öğrenildi.

Marmaris Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, 4 ay süren titiz çalışma sonrası geçtiğimiz Cuma günü 7 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenlenmişti. Operasyonda, 1 otomatik av tüfeği, 0.33 gram esrar, 7.08 gram kenevir tohumu, 2 adet uyuşturucu madde kullanma aparatı, 1 adet kurusıkı tabanca,1.24 gram tütünle karışık esrar , 2 adet hassas terazi ele geçirilmiş,  7 şüpheli de gözaltına alınmıştı.  Azılı suçlu olduğu ve arandığı tespit edilen S.A. ile bir başka zanlı tutuklanıp cezaevine gönderilmişti.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Marmaris Esnaf Odası'ndan Mavi Kampanya

4’ü Daha Tutuklandı

Diğer 5 şüpheli, bugün adliyeye sevk edilerek hakim karşısına çıkarıldı. Mahkeme 5 zanlıdan 4’ünün tutuklanmasını kararlaştırdı.

Döner Ekmek Arası Uyuşturucu!

Bu arada, bugün tutuklanan şahıslardan birinin, uyuşturucu satarken eşine az rastlanır yöntem uyguladığı ileri sürüldü. Söz konusu şahısın bir dönerci  olduğu ve uyuşturucu maddeleri paket halinde, dönerle birlikte ekmek arasına koyarak sattığı iddia edildi.

Fotoğraf (temsili): pixabay.com

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir