Ünlüler Tatilde ‘Alarga’ya Demir Atıyor!

  • Temmuz 20, 2020
  • 0
  • 393 Görüntüleme

Çiftlik Koyu’ndaki ‘Alarga’ Ünlülerin Gözde Mekanı Oldu

Marmaris Çiftlik Koyu’ndaki “Alarga” adlı butik otel, 2019 yaz sezonunda Alper Şentürk işletmeciliğinde yeniden hizmete girdi. Ormanla denizin kucaklaştığı, muhteşem bir manzaraya  sahip alanda bulunan otel, kısa sürede sanat ve spor camiasının  ünlüleri tarafından keşfedildi. ‘Alarga’ bu yıl da 2019’da olduğu gibi bir çok tanınmış ismin tatiline ev sahipliği yapıyor.

Dünya Şampiyonu Oyuncu Alarga’da

Bunların arasında sinema ve televizyon dünyasının ünlü isimlerinin geldiği biliniyor. Ama işletmeci Alper Şentürk, konuklarını ricasını kırmayıp isim vermiyor.. Bazı ünlüler ise ‘Alagrga’nın gözlerden uzak, sakin ortamında tatil yaptığını saklamıyor. Bunlardan biri olan, 2017 Dünya Kick Boks Şampiyonu, televizyon dizisi ve sinema oyuncusu Selçuk Kılıç, oteldeki tatilini sürdürüyor..

Deney, Hayvan, Deli İşi filmlerinde başrol oynayan, Hangimiz Sevmedik, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Kırgın Çiçekler, Eve Dönüş, Kertenkele, Hayat Şarkısı, Arayış, Arka Sokaklar, Şeref Meselesi ve Kanıt dizilerinde rol alan Selçuk Kılıç, Alarga’da denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkarıyor, yeni projeleri öncesi dinlenme ve stresten uzak plan yapma fırsatını değerlendiriyor..

Ünlülerin Biri Gidiyor Diğeri Geliyor

Öte yandan, ‘Karanlık Çarşamba’ adlı kitabın yazarı gazeteci Erhan Çelik’in de oteldeki tatilini geçtiğimiz hafta tamamlayıp ilçeden ayrıldığı, ‘Alagra’nın Ağustos ayında birbirinden ünlü sinema, tiyatro ve dizi oyuncusunu ağırlamaya hazırlandığı öğrenildi.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Türk Deniz Turizminin Yeni Devi Marmaris'te

Marmaris Life

Fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayın

Alarga Serinliği

Alarga Sail Boutique Hotel & Yacht Club, Marmaris’e bağlı doğayla denizin kucağında yer alan Çiftlik Koyu mevkide yer alır. Özel Plaj alanı ve açık yüzme havuzunda doyasıya keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Marmaris’e bağlı doğayla denizin kucağında yer alan Çiftlik Koyu mevkide yer alır.

Sahil Özel Plaj alanı ve havuz barlarıyla hizmet veren Alarga Sail Boutique Hotel & Yacht Club, birçok etkinliği düzenleme olanağı sunan bir yat kulübü ve otel işletmesidir.
Plaj bölümünde şemsiye ve şezlonglarla donatılmış özel iskeleleri mevcuttur.

Uluslararası düzeyde kaliteli hizmet veren Alarga Sail Boutique Hotel & Yacht Club, arkasına aldığı vadiden gelen serin esintiyle, çevresindeki çam ağaçlarıyla ve konforuyla konuklarına benzersiz bir ortam sunmaktadır. Marmaris’in batı yakasında yer almakta olan Alarga Sail Boutique Hotel & Yacht Club’a hem deniz hem de kara yolu ile ulaşılabilmektedir.

 

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 + eighteen =