Üniversiteli yelkenciler Marmaris’te Yarışacak

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 354 Görüntüleme
Üniversiteli yelkenciler Marmaris’te Yarışacak

Nurolbank Campus Cup yelken yarışları kapsamında haftasonu 26 Üniversite, 40 Takım ve 450 Yelkenci Marmaris’te mücadele edecek. Bu yıl 11 incisi düzenlenecek olan Campus Cup Yat yarışları Nurolbank ana sponsorluğunda Marmaris koy içinde gerçekleşecek.
11 yıldır üniversiteli gençlerin yelken sporu ile tanışması ve gençlere deniz sevgisinin aşılanması amacı ile Marmaris Yat Kulübü tarafından organize edilen ve her geçen yıl artan katılımcı sayısı ile düzenlenen Campus Cup yelken yarışları yine üniversiteli gençleri Marmaris’te buluşturacak. Yalnızca üniversite öğrencilerinin katılabildiği Campus Cup yelken yarışları, bu yıl 15-16-17 Mart tarihlerinde Marmaris Koyu’nda gerçekleşecek.
Marmaris Yat Kulubünden yapılan açıklamaya göre şu ana kadar 26 farklı üniversiteden toplam 40 takım Nurolbank Campus Cup Yat Yarışları’na katılmak için kayıt verdi. Acıbadem, Bahçeşehir, Başkent, Beykent, Bilgi, Boğaziçi, Doğuş, Dokuz Eylül, Ege, Hacettepe, İstanbul, İstanbul Cerrahpaşa, İstanbul Teknik, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Kadir Has, Katip Çelebi, Kocaeli, Koç, MEF, Nişantaşı, ODTÜ, Piri Reis, Sabancı, Yaşar, Yeditepe ve Yıldız Teknik Üniversiteleri yarışlara katılacak olan  üniversiteler.
Nurolbank Campus Cup 15 Mart Cuma akşamı saat 19:00’da Marmaris Uluslararası Yat Kulübü Bahçesi’nde gerçekleşecek olan “Açılış Kokteyli” ile başlayacak. 3 gün boyunca Marmaris koy içinde yarışacak olan üniversiteli gençler kupa için mücadele edecekler. Nurolbank Campus Cup yelken yarışları 17 Mart Pazar günü yarış bitiminden sonra kulüp bahçesinde “Ödül Töreni” ile sona erecek.
250 Euro destek
Marmaris Uluslararası Yat Kulübü (MIYC)tarafından bir sosyal sorumluluk projesi olarak düzenlenen Campus Cup buluşmasında  başvuruda bulunan ilk 20 üniversiteye, NurolBank tarafından tekne başına 250 Euro destek verilecek.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir