Uluslararası Ağır Sıklet Kickboks Şampiyonu Doğum Gününü Marmaris’te Kutladı

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 343 Görüntüleme
Uluslararası Ağır Sıklet Kickboks Şampiyonu Doğum Gününü Marmaris'te Kutladı

Uluslararası Ağır Sıklet Kickboks Şampiyonu Terkan Ercan’ın işletmecisi olduğu Marmaris Kickboks Muaythai Spor kulübü 13’üncü kuruluş yıldönümü ve aynı zamanda doğum günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte spor okulunun öğrencileri ve sporcuları bir araya geldi.
Marmaris’te 13 yıldır kickboks ve muaythai sporları alanında faaliyet gösteren Uluslararası Ağır Sıklet Kickboks Şampiyonu Terkan Ercan’ın işletmecisi olduğu spor kulübü 13’üncü kuruluş yıldönümünü  düzenlediği etkinlikle kutladı. 13 yılda bir çok sporcu yetiştirip, gençlere spor alışkanlığı kazandıran Eğitmen Terkan Ercan’ı doğumgünü ve kuruluş günü kutlamasında sporcuları ve aileleride yalnız bırakmadı.
Ulusal ve uluslararası müsabakalarda birçok başarıya imza attıklarını belirten Antrenör Terkan Ercan, “13 yıldır Marmaris’te faaliyet gösteriyoruz. Marmaris halkı bizleri ve bu sporu seviyor. Bizleri yalnız bırakmadılar inşallah bir 13 senemiz daha geçer. Bu süre içinde birçok Kickboks ve Muaytai alanında bir çok Türkiye şampiyonu çıkardık, sporcularımızın uluslararası müsabakalarda da dereceleri var. Yetiştirdiğimiz sporcular daha sonra kendileri de antrenör olarak bu spora gönül verenlere yardımcı olup yeni sporcular yetiştirdiler. Kendileri Marmaris’te ya da il dışında faaliyet gösteriyorlar. Türkiye’de bu spor oldukça yayılmaya başladı. Kickboks ve Muaytai sporuna herkes ilgi duyuyor, özellikle bayanların ilgisi daha fazla. Hem kendilerini savunmak için hem de vücudu hızlı bir şekilde sıkılaştırıp forma soktuğu için şuanda bu sporu tercih ediyorlar. Kickboks ve Muaytai Avrupa’da ve dünyada da yaygınlaşıyor. Türkiye’de de daha iyi yerlerde olacağını düşünüyor“ dedi.
Marmaris Kickboks Muaythai spor kulübü 13’üncü kuruluş yıldönümü ile ilgili fotoğraflar için tıklayınız

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir