Tutku Organizasyon

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 406 Görüntüleme

TUTKU ORGANİZASYON

Hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği bir organizasyon yani; düğün, doğum günü, evlilik teklifi, bebek doğumu kutlamaları ve aklınıza gelebilecek tüm özel günlerinizdeki kutlamalarınız için Marmaris’te Tutku Organizasyon çok geniş yelpazesi ile hizmet veriyor. Tutku Organizasyon, profesyonel ekibi, sunumda yaratıcılığı, şıklık ve davetin konseptini öne çıkarmadaki özeni ile davetinizi yada organizasyonunuzu özel kılacak tüm donanıma sahip. Renkler, ışıklar, müzik, kokularla ve çok özel detaylarla kutlamaları unutulmaz kılan  ve değerli konuklar eşliğinde en özel anlara dönüşen davetler vermeniz mümkün.

Her Organizasyona Ayrı Bir Konsept

Düğün davetlerinizde A’dan, Z’ye tüm detaylarla ilgilenen Tutku Organizasyon, nikah işlemlerinden, gelen misafirlerinizin (yurt içi – yurt dışı) transferlerinden tutun onların konaklatılması, havaalanı transferlerine, yeme içmesine, kına gecesine ve aklınıza gelebilecek her detaya vakıf. Davetli sayısına göre belirlenen müzik grupları, istenilen mekan, kokteyl yada yemekli düğün daveti için ekip, ekipmanı da bünyesinde barındırıyor. Davetiniz için konsept belirlemeniz yeterli. Sürekli değişen trendleri yakından takip ederek ekip, ekipmanını sürekli yenileyen firma, müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyor. Organizasyonlarında özellikle taze çiçek kullanımına da önem veren Tutku Organizasyon bu çiçekleri kendi aile ortamlarında yetiştirip, ilk elden alarak, sunumu zenginleştirmenin ve çiçeklerin düğünlerdeki önemini vurguluyor.

Açılıştan Kınaya, Bebek Cinsiyet Partisinden Doğum Gününe

Tutku Organizasyon sadece düğünler değil, açılış, baby shower, evlilik teklifleri, doğum günleri, bebek doğum günleri kutlamaları ve konseptleri, tekne organizasyonları gibi akla gelen her türlü davette müzik, catering, ulaşım, transfer, dekorasyon, konsept, aksesuar gibi hizmetleriyle Marmaris’te organizasyon işlerine başarılı imzalar atmaya devam ediyor.

 

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir