Talu Şarkıları 19 Ocak’ta İstanbul Dada Salon Kabarett’de

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 83 Görüntüleme
TALU ŞARKILARI MARMARİS KONSER

Türk pop müziğinde hit olmuş bir çok şarkının sözlerine imza atan usta söz yazarı Zeynep Talu, geniş repertuvarıyla canlı müzik sahnesinin aranan solistlerinden Barbaros ile bir araya gelerek “Talu Şarkıları” projesi kapsamında,19 Ocak’ta Dada Salon Kabarett sahnesinde hayranları ile buluşuyor.

Bugüne kadar şarkı sözü yazarı kimliği ile tanınan Zeynep Talu, bu kez mikrofonu eline alıyor ve izleyicilerini 70’lerden günümüze uzanan müzikal bir yolculuğa çıkarıyor. Türk pop müziğinin efsane söz yazarı, annesi Çiğdem Talu’dan aldığı müzikal mirası başarıyla taşıyan Zeynep Talu, müzikseverlerin yıllardır severek dinlediği ve ezbere bildiği şarkıları Barbaros ile birlikte yepyeni bir formatta seslendiriyor.

“İçimdeki Fırtına” dan “Yerine Sevemem”e, “Sevdik Sevdalandık”tan “Bir De Bana Sor”a herkesin kişisel tarihinde yer etmiş şarkıları Şef Firuz İsmailov yönetimindeki büyük orkestra eşliğinde seslendiren Zeynep Talu ve Barbaros, bu iz bırakan şarkıların bilinmeyen öykülerini de izleyicilerle paylaşıyor.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Marmaris'in İzole Cennetleri

Zeynep Talu ve Barbaros, kreatif direktörlüğünü ünlü tasarımcı Siren Ertan Kayalar’ın üstlendiği “Talu Şarkıları” projesinin ilk single çalışması olarak planlanan  “Sevdik Sevdalandık”ı ise önümüzdeki günlerde hayranları ile buluşturacak.

Zeynep Talu’nun “bir kadının kimi zaman gerçek, kimi zaman hayal, kimi zaman yakınındaki, kimi zaman uzaktaki aşkına yazdığı mektuplar gibi…” sözleriyle anlattığı bu duygu dolu şarkıları Dada Salon Kabarett’in büyüleyici atmosferinde, geceye özel olarak hazırlanmış menüsü ile canlı dinlemek isterseniz 19 Ocak 2019 Cuma akşamını ajandanıza not etmeyi unutmayın.  Kapı açılışı 22.00 olan konser 22.30 da başlarken Biletleri Biletix’ten temin edebilirsiniz..

Rezervasyon ve bilgi için: Dada Salon Kabarett  – 0212 803 76 11 – Fulya Mah. Büyükdere Cad. Quasar Tower No:76, Şişli

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir