Talu Şarkıları 19 Ocak’ta İstanbul Dada Salon Kabarett’de

  • Nisan 2, 2020
TALU ŞARKILARI MARMARİS KONSER

Talu Şarkıları 19 Ocakta Dada Salon Kabarett’de

Türk pop müziğinde hit olmuş bir çok şarkının sözlerine imza atan usta söz yazarı Zeynep Talu,Dada Salon Kabarett’te. Söz yazarı Zeynep Talu, geniş repertuvarıyla canlı müzik sahnesinin aranan solistlerinden Barbaros ile birlikte Türk popunun unutulmaz parçalarını seslendirecek. İkili, “Talu Şarkıları” projesi kapsamında,19 Ocak’ta Dada Salon Kabarett sahnesinde hayranları ile buluşuyor.

Bugüne kadar şarkı sözü yazarı kimliği ile tanınan Zeynep Talu, bu kez mikrofonu eline alıyor. İzleyicilerini 70’lerden günümüze uzanan müzikal bir yolculuğa çıkarıyor. Zeynep Talu, Türk pop müziğinin efsane söz yazarı, annesi Çiğdem Talu’dan aldığı müzikal mirası başarıyla taşıyan bir isim. Annesi Çiğdem Talu gibi kendisi de bir çok unutulmaz şarkıya imza atan Zeynep Talu, şimdi bu unutulmaz şarkıları bir araya getiren bir projeye imza atıyor. Geçmişten günümüze hepimizin hayatına bir şekilde dokunan birbirinden güzel şarkılardan oluşan bu proje 19 ocakta İstanbul’da hayat buluyor. Zeynep Talu, müzikseverlerin yıllardır severek dinlediği ve ezbere bildiği şarkıları Barbaros ile birlikte yepyeni bir formatta seslendiriyor.

“İçimdeki Fırtına” dan “Yerine Sevemem”e, “Sevdik Sevdalandık”tan “Bir De Bana Sor”a herkesin kişisel tarihinde yer etmiş şarkıları Şef Firuz İsmailov yönetimindeki büyük orkestra eşliğinde seslendiren Zeynep Talu ve Barbaros, bu iz bırakan şarkıların bilinmeyen öykülerini de izleyicilerle paylaşıyor.

Zeynep Talu ve Barbaros, kreatif direktörlüğünü ünlü tasarımcı Siren Ertan Kayalar’ın üstlendiği “Talu Şarkıları” projesinin ilk single çalışması olarak planlanan  “Sevdik Sevdalandık”ı ise önümüzdeki günlerde hayranları ile buluşturacak.

Zeynep Talu’nun “bir kadının kimi zaman gerçek, kimi zaman hayal, kimi zaman yakınındaki, kimi zaman uzaktaki aşkına yazdığı mektuplar gibi…” sözleriyle anlattığı bu duygu dolu şarkıları Dada Salon Kabarett’in büyüleyici atmosferinde, geceye özel olarak hazırlanmış menüsü ile canlı dinlemek isterseniz 19 Ocak 2019 Cuma akşamını ajandanıza not etmeyi unutmayın.  Kapı açılışı 22.00 olan konser 22.30 da başlarken Biletleri Biletix’ten temin edebilirsiniz..

Rezervasyon ve bilgi için: Dada Salon Kabarett  – 0212 803 76 11 – Fulya Mah. Büyükdere Cad. Quasar Tower No:76, Şişli

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.