40 Saat Sonra Su Verilecek!

40 Saat Sonra Su Verilecek!
40 Saat Sonra Su Verilecek!

40 Saat Sonra Su Verilecek!

MUSKİ'nin yaptığı çalışmalar sonucunda Marmaris ana isale hattındaki arıza akşam saatlerinde giderildi. MUSKİ suyu vermek için, kazı sırasında su hattını patlatan ADM Elektrik A.Ş. ye ait taşeron firmanın arızanın onarıldığı bölgeye beton getirmesini bekledğini açıklarken, beton dökülür dökülmez suyun veriileceği bilgisi de MarmarisLife Dergisi'ne bildirilmişti.

Marmarisliler Önce Betonu Sonra Kurumasını Bekliyor

Uzun bir bekleyişten sonra onarım yapılan Marmaris ana isale hattına beton döküldü; ancak bu sefer de betonun kurmasının gerektiği açıklandı. Beton kurumadan su verilmesi durumunda daha büyük sorunların yaşanabileceğini ifade eden yetkililer, daha önce 24 saat olarak açıklanan su verme süresini yarın sabah (14/12/2019) 10:00 saatine kadar uzattılar. Yağmurun yağması betonun kurumasına engel olacağı için Marmaris Life olarak saatin uzayabileceğini hatırlatmak isteriz.

En Uzun Süre Kesilen Su Rekoruna Gidiyor!

Bu durumda, dün akşam saatlerinde kesilen su yarın sabah 10:00 da gelerek, yaklaşık 40 saat hatta daha fazla süre ile Marmarislilerin habersiz en uzun süre susuz kaldığı zaman olacak. Marmarisliler sürenin uzun olması ve haberlerinin olmaması yüzünden hem sağlık/hijyen hem de sosyal hayatlarının bozulmasından dolayı sosyal medyada tepkilerini dile getiriyor.

Anında haberdar olmak için lütfen sitemize abone olun. Web sitemizin sağ üst bölümünden yada mobil uygulamadaki menüden "Kayıt Ol" seçeneğine tıklayarak abone olabilirsiniz.

Ayrıca,

video haber youtube aboneliği için: 

 https://www.youtube.com/channel/UCFDuUFohkd5c_UPkR1zXqfw

İnstagram: @marmarislifedergisi

twitter: @LifeofMarmaris

facebook: https://www.facebook.com/marmarislife

Pinterest: Marmaris Life