Su fiyatları yeniden belirlenecek

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 287 Görüntüleme
Su fiyatları yeniden belirlenecek

Su fiyatları yeniden belirlenecek

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Adayı Behçet Saatcı, “Kavaklıdere’ye su cazibeyle geliyor. Ekstra bir maliyeti yok. Suyun fiyatını maliyeti belirler. Bu konuyla ilgili ciddi çalışmalarımız var. Önümüzdeki günlerde su fiyatları ile ilgili çalışmalarımızı halkımızla paylaşacağız”dedi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Saatcı seçim kampanyası kapsamında Kavaklıdere’de konvoy eşliğinde seçim çalışması yaptı. Kavaklıdere merkez ve mahallerinde kalabalık gruplara seslenen, konuşması sık sık alkışlarla kesilen Bağımsız Aday Saatcı, “Halkımızın şikayetlerinin başında yüksek su fiyatları, yollar ve muhatap alınmamak var. Bu sorunları çözeriz. Gösterilen ilgiye, sıcaklığa ve samimiyete teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Bağımsız aday Behçet Saatcı, Kavaklıdere temaslarına Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir’i ziyaret ederek başladı. Belediye binası önünde samimi şekilde karşılanan Başkan Saatcı, ardından sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle görüştü. Kavaklıdere Belediyespor Kulübü yöneticileri tarafından üzerinde Behçet Saatcı yazılı kulüp atkısı hediye edilen Başkan Saatcı siyasi parti seçim bürolarına da ziyaretler gerçekleştirdi. Görüşmelerin ardından Kavaklıdere pazarını gezen Bağımsız Aday Saatcı, Kavaklıdere mahallelerinde halkla buluştu. Konvoy eşliğinde seçim çalışmalarını yürüten Saatcı, Menteşe Mahallesi’nde alkışlarla karşılanıp, kalabalık guruba seslendi.

Halkın Gündeminde Su Fiyatları Ve Yapılmayan Hizmetler Var!

Kavaklıdere halkının en önemli şikayetinin su fiyatları olduğunu söyleyen Başkan Saatcı, “Kavaklıdere’ye su cazibeyle geliyor. Ekstra bir maliyeti yok. Suyun fiyatını maliyeti belirler. Bu konuyla ilgili ciddi çalışmalarımız var. Önümüzdeki günlerde su fiyatlarıyla ilgili çalışmalarımızı halkımızla paylaşacağız.  Aynı zamanda Kavaklıdere girişindeki bulvar, söz verilmesine rağmen yapılmamış. Belediye başkanımız Mehmet Demir yapmak istemiş, ona da izin verilmemiş. Bu sorunları kısa vadede çözeriz.” diye konuştu.
“Festivallerle dünyaya duyururuz”
Yöresel el sanatlarının festivallerle dünyaya duyurulabileceğini anlatan Başkan Saatcı, “Kavaklıdere’nin el sanatları üzerine ünlü bir bölgemiz. El sanatlarının tanıtımı için Fethiye’de yaptığımız gibi festivaller düzenlememiz gerekiyor. Böyle bir turizm anlayışıyla Kavaklıdere’ye Menteşe’ye ziyaretçiler getirebiliriz. İnsanlarımızı festivallerde toplayıp, hem ilçemizin tanıtımını sağlayıp, hem de bölgemizin turizm potansiyelini gösterebiliriz” dedi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir