Serkan Yazıcı’dan Getob, Türsab, Esnaf ve Radyocular Ziyareti

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 279 Görüntüleme

Serkan Yazıcı’dan Getob, Türsab, Esnaf ve Radyocular Ziyareti

Gündemine seçim çalışmaları kapsamında yoğun bir programla başlayan AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın ilk durağı Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği GETOB Başkanı Bülent Bülbüloğlu oldu. Ardından Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB Başkanı Suat Esin’i makamında ziyaret eden Serkan Yazıcı, ikili görüşmelerin son derece olumlu geçtiğini belirtti ve “Marmaris turizmini 12 aya çıkartmak için ortak çalışma yapacağız” dedi.

Esnaf ve Radyo Yayını Ziyaretlerinde Bulundu

Serkan Yazıcı, daha sonra Sevgi Yolundaki esnafı işyerlerinde ziyaret ederek, sohbet etti. Farklı alanlarda faaliyet gösteren esnafa hayırlı işler temennisinde bulunan Yazıcı, tüm sivil toplum kuruluşlarıyla olduğu gibi esnafla da iç içe olacaklarını söyledi.

Dünya radyo günü olması nedeniyle Marmaris’te yayın yapan radyoları da programına alan Serkan Yazıcı, ilk olarak Yat Marin Fm, sonrasında ise Marmaris radyo çalışanlarını ziyaret ederek başarılar diledi.

Adana’da düzenlenen Muay Thai Spor organizasyonunda Marmaris’e şampiyonluk getiren başarılı sporcu İlknur Kurt’u tebrik ziyaretiyle günü bitiren Serkan Yazıcı, genç sporcuya başarılar diledi.

Sitemizdeki “Yazıcı’dan 56 Yıllık Evli Çifte Ziyaret” haberine buradan ulaşabilirsiniz…

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir