Serkan Yazıcı’dan Bozburun Çıkartması

  • Nisan 3, 2020

Bozburun’u Özel Bir Yer Yapacağız

Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı seçim çalışmalara ara vermeden devam ediyor. 31 Mart seçimlerine 32 gün kala Serkan Yazıcı Bozburun Seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi. AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır’ında katıldığı seçim ofisi açılışında vatandaşlara sohbet eden Serkan Yazıcı “Tersaneleri dolaştım. Komşularımızın bizden beklentilerini dinledim. Onların gündeminde alt yapı, elektrik ve su problemleri vardı.Ama biz esas Bozburun’u nasıl daha özel bir yer yaparız bunun için kendilerine projelerimizi anlattım” dedi.

AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın Bozburun seçim ofisi açılışına Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Marmaris İlçe Teşkilat Başkanı Osman Ülgen, MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci,  Belediye Meclis üyesi adayları ve partililer katıldı. Serkan Yazıcı Bozburun programına sabah erken saatlerde başladı. Sabah saatlerinde Bozburunda partililerle beraber kahvaltı yapan Serkan Yazıcı, programına esnaf ziyareti ile devam etti. Ziyaretleri sonrasında Serkan Yazıcı Seçim Ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Serkan Yazıcı Seçim ofisini AK Parti  Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır’la beraber yaptı. Seçim ofisi açılışında konuşan Serkan Yazıcı “Bozburun’un sorunlarını yakından biliyorum. Bizim Bozburun için düşündüğümüz projelerinin içinde alt yapı ve yol, su elektirik gibi konular yok. Bunlar zaten bir belediyenin yapması gereken sıradan işler. Belediye olarak bunların yapılması zaten şart. Bu hizmeti halka getirmek belediyenin ana görevi. Esas bugüne kadar bu sorunların çözülmemesini anlamak mümkün değil” dedi.

Takdir Sizden Yetki Sizden

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen ise  Serkan Yazıcı’nın kampanyası süresince hic bir yerden oy istemediğini ifade ederek “Belediye Başkan Adayımızın bir özelliği var. Kendisi hiçbir yerden oy istemiyor. Serkan Yazıcı yalnızca projelerini anlatıyor. Takdir sizden, yetki sizden. Biz, size yapacaklarımızın sözünü veriyoruz” dedi.

Bozburun- Selimiye- Marmaris Yolu Düzenlenecek

Dr.Mehmet Nil Hıdır ise konuşmasında Bozburun’un sıkıntısının çok ancak çözülemeyecek  derecede sorunu olmadığını vurgulayarak; “ İnsanımızın kuru lafa karnı tok. İnsanımız hizmet istiyor. Önemli olan bugün 5 yılda neler vaadetti, vaatlerini ne kadar gerçekleştirebildi, ona bakacaklar. Biz Mustafa Kemal Atatürk ‘ün dediği muassır medeniyet seviyesini ülkemize getirmek için çalıştık, çalışıyoruz. Büyükşehir olarak kanalizasyon ve arıtmamızı inşallah iki vardiya hizmet olarak sunacağız ve 3 ayda bitecek. Taskın şu derelerini DSİ ile işbirliği yaparak çözeceğiz.  Kanalizasyon ve yağmur kanallarını bir arada kabul etmiyoruz. Öteden beri bildiğim Bozburun- Selimiye- Marmaris yolu Karayolları ile düzenlenecek. Yeter ki, gönül belediyeciliğini ortaya koyabilelim.” İfadesini kullandı.

Seçim ofisi açılışı sonrasında Serkan Yazıcı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır Tavşan bükünde bulunan Teknecilerle bir araya geldi ve teknecilerin sorunlarını dinledi.

Sitemizdeki “Serkan Yazıcı’nın Listesinde Flaş Değişiklik” haberine buradan ulaşabilirsiniz…

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.