Serkan Yazıcı Seçim Turlarını Sürdürüyor

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 313 Görüntüleme

Serkan Yazıcı Seçim Turlarını Sürdürüyor

AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı 31 Mart yerel seçimlerine 1 ay kalırken seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Marmaris’te yaşayan Ordu ve Gaziantepli vatandaşları bir araya getiren dernek üyeleri ile bir araya gelen Serkan Yazıcı’ya Meclis üyeleri Mustafa Karacan, SüleymanEroğlu, Melih Eriş ile AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Osman Ülgen ve MHP Ilçe Teşkilatı Başkanı Kemal Kalemci’de eşlik etti.

Sabah saaatlerinde Ulu Önder Atatürk’ün Marmaris’e gelişi yıldönümü nedeniyle düzenlenen törene katılan Serkan Yazıcı ve meclis üyeleri güne protokol proğramı ile başladılar. Törenin sona ermesinden sonra seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Marmaris Gaziantepli’ler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleriyle buluşan Serkan Yazıcı burada projelerinden bahsetti ve marmaris için neler yapmak istediklerini anlattı.

Pazar yeri konusuna değinen Yazıcı;” Pazar yeri projemiz konusunda söylediklerimi açmak istiyorum. Biz mevcut Pazar yerlerini yeni ve modern hale getirerek sabit pazarlar haline getireceğiz.Oralarda yine sebze, meyve, yöresel ürünlerimiz satılacak, tekstil değil.  Sizler de bu pazarlarda Gaziantep’in yerel lezzetlerini satarak derneğinize gelir sağlayabileceksiniz” açıklamasını yaptı.

“Yapılaşma Marmaris’i bitirir”

Serkan Yazıcı ve beraberindekiler daha sonra Ordulular Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından misafir edildi. AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı  Serkan Yazıcı, Marmaris’teki yapılaşma sorununa değinerek;” Çoğunuz inşaatçısınız, Marmaris’e yakışır evler inşaa edin. Burada apartmanlaşma olmasın. Bu şekilde bir yapılaşmayı doğru bulmuyorum bu Marmaris’i bitirir. Denizde de aynı şey var. Denizlerimizdeki oksijen oranı yüzde 2.  Balık yok ! Denizimiz bitti mi turizm kalmaz. Termal, spor turnuvaları ve festivaller ile turizmi 12 aya yayacağız. Burada bizim tek kurtuluşumuz sağlık turizmi”  dedi.

“Marmaris’e eğitim kampüsü yapacağız”

Ordulular Kültür ve Dayanışma Derneği üyelerinden gelen eğitim konusundaki soruları karşısında  açıklama yapan AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı;”  Bu konuda dün Milli Eğitim Bakanımızla görüştüm ve burada bir eğitim kampüsü yapma sözünü aldım. Bakın  sürekli üzerine basarak dile getiriyorum. Biz okullarımızın hepsini  tertemiz bakımlı  bir ortamda eğitim yapılacak hale getireceğiz. Bütün çabamız çocuklarımızın gençlerimizin geleceğe sağlam hazırlanmaları için. Bundan sonra tek isteğim, yaşadığım bu bölgenin  kalkınmasını sağlamak için çalışmak olacaktır” şeklinde konuştu.
Serkan Yazıcı ve ekibi gün sonunda AK Parti İçmeler Teşkilatı üyelerinin katıldığı istişare toplantısında bir araya geldi. Yaklaşık 1300 kişinin katılım sağladığı toplantıda  seçim çalışmalarına dair değerlendirme yapılarak, fikir teatisinde bulunuldu.

Sitemizdeki “Yazıcıya Çocuklardan Yoğun İlği” haberine buradan ulaşabilirsiniz…

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir