Serkan Yazıcı Bozkurtlarla Buluştu

  • Nisan 3, 2020

Serkan Yazıcı Cumhur İttifaki ile Buluşma Yemeğinde Bir Aradaydı

31 Mart Yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı  Milliyetçi Hareket Partisi İlçe teşkilatı üyeleri ile bir araya geldi. Turban Palace Otelde yapılan yemekli toplantıya yaklaşık 1000 partili katıldı.  Serkan Yazıcı’ya yemekte eşi Gül Yazıcı ve AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen’de eşlik etti.

Açılış Konuşmasını MHP İlçe Teşkilat Başkanı Kemal Kalemci Yaptı

MHP İlçe teşkilatı tarafından verilen yemekte açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Teşkilat Başkanı  Kemal Kalemci;”  Cumhur İttifakının ilkeleri doğrultusunda birlikte çalışacağız. Serkan kardeşimizin gözlerinde gördüğümüz heyecan ve başarı azmine inanıyoruz. Tek dileğimiz ve temennimiz başarıya ulaşarak Serkan başkanımızla beraber 31 Mart akşamı, 19 Mayıs Meydanına kolkola girmek.  Hedefimize ulaşmak için Marmaris Teşkilatımız ve arkadaşlarımızla beraber  Serkan Yazıcı’ya sonuna kadar destek vereceğiz” şeklinde konuştu.

Serkan Yazıcı’dan Anlamlı Konuşma

Daha sonra kürsüye çıkan AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı  toplantıya katılım ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Ben siyasete değil hizmete talip oldum. Ziyaret ettiğimiz komşularımız, esnafımız köylerimizin hepsinde çok sıcak karşılandık. Hepimizin barışmaya, birleşmeye ihtiyacı var. Hep beraber güzelce yaşamak en güzel dileğimiz” dedi.
Serkan Yazıcı geceye katılan partililerle bol bol fotoğraf çektiriken MHP üyeleri ile sohbet ederek projelerinden bahsetti.

Sitemizdeki “Serkan Yazıcı Ben Yaptım Zihniyeti İle Bir Yere Gidemeyiz” haberine buradan ulaşabilirsiniz…

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.