Serkan Yazıcı “Ben Bu Borcu Nasıl Ödeyeceğim!”

  • Nisan 3, 2020

Hoşgörü ve Huzur İçinde Beraber Yaşıyacağız

AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı seçim çalışmaları çerçevesinde Armutalan Mahallesi seçim irtibat ofisi düzenlenen törenle açıldı. Açılış programında konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, “Biz sadece Marmaris’i güzelleştirip değiştirmeyeceğiz. Biz beraberce hoşgörü içinde nasıl yaşanacağını göstereğiz.İnsanlar mutlu olacak ki ondan sonra herkes huzur içinde yaşayacaklar. Marmaris’in beş yıl içinde Türkiye’nin en iyi kasabası olup, bütün dünyada tanınacağı sözünü veriyorum.” dedi.

Yerel seçimlere 38 gün kalırken siyasi parti adayları çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor. Cumhur İttifakı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’da her gün ayrı bir program ile seçmenleri ile buluşuyor. Serkan Yazıcı seçim çalışmalarında vatandaşlara bilgi vermek ve projelerini seçmenlere aktarmak için Armutalan Mahallesinde hazırlanan seçim irtibat ofisi düzenlenen törenle açıldı.
Törene AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Kemal Kalemci, AK Parti Belediye Meclis üyesi birinci sıra adayı Mustafa Karacan, Kontenjan adayı Mehmet Karadinç, belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta konuşma yapan Mehmet Karadinç Serkan Yazıcı’nın projelerinin ilçeye çok büyük değer katacağını belirterek AK Parti olarak insanları birleştirmek ve icraat yapmak için aday olduklarını ifade etti.

“İdeolojik oy kullanmayın”

Açılışa katılan AK Parti Belediye Meclisi 1 sıra adayı Mustafa Karacan halka hizmet etmek ve huzur getirmek için çalışacaklarını belirterek “Bizi bir araya getiren aynı heyecan ve istekti. Marmaris’i eskisi gibi huzurlu ve mutlu günlerine geri getireceğiz. Tek isteğim seçimde ideolojik oy kullanmayın. Hizmet odaklı oy kullanın. Sizlere hizmet getirecek ekibi göreve getirmenizi istiyorum. Mührü hizmet vereceklere kullanın. Marmaris dünya kenti oldu diyorlar ama farklı boyutlarda yaşıyoruz. Bize 2004 teki Marmaris’i geri versinler başka bir şey istemiyorum.  Biz Serkan Yazıcı ile 2050 lerin Marmaris’ini hazırlayacağız” dedi.
MHP İlçe Başkanı Kemal Kalemci ise ilk kez ortak bir adayla seçime girdiklerini belirterek “Marmaris’in şeklini değiştirecek tek kişi Serkan Başkandır. Bu imkân başka zaman gelmez. Hepimiz Marmaris’in geleceği için çalışmalıyız” şeklinde konuştu.
AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen ise “Konuşmaktan çok işimiz hizmet etmek olacak. Yapacak çok işimiz var. Bende bir turizmciyim. Benimde Otelim var. Turizm sezonunun kısıtlı günlerde değil daha uzun, hatta 12 aya yayılmış şekilde gerçekleştirmek istiyoruz. Halkımız bize görev verdiği taktirde Marmaris hem huzuru bulacak hem de projelerimizle ekonomik açıdan refaha kavuşacak” şeklinde konuştu.

“Borcumu nasıl ödeyeceğim diye gözüme uyku girmiyor”

AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı seçim çalışmaları süresince gördüğü ilgi karşısında çok mutlu olduğunu ifade ederek “Bu ilginiz ve sevginiz beni çok mutlu ediyor. Gördüğü ilgiden dolayı inanın çok mutluyum. Size olan borcumu nasıl ödeyebilirim diye gece gündüz düşünüyorum. Nasıl hizmet edebilirim diye düşünüyorum. Ben sadece Marmaris’e değil Tüm Türkiye’ye seslenmek istiyorum. Biz sadece Marmaris’i güzelleştirip değiştirmeyeceğiz. Değişim tabi ki olacak. Eskisi gibi güzel bir balıkçı kasabası gibi özenilen bir yer yapacağız. Aynı zamanda sağlık ve şifa dağıtan bir yer olacağız. Ancak biz beraberce nasıl hoşgörü içinde yaşanır esas bunu öğretebileceğimizi düşünüyorum. Bu benim öncelikli hedefim. Daha fazla doğayı nasıl yeşillendiririz nasıl daha çok yeşil alanlar acarız ona çalışıcağız. Evet turizme de hizmet edeceğiz. Turizmle ilgili çok güzel projelerimiz var ama önce buranın huzurunu mutluluğunu inşa etmeliyiz. İnsanlar mutlu olacaklar ki, daha güler yüzlü şekilde gelen turistlere hizmet edilsin. Dolayısıyla ben öncelikle sizin hizmetinizdeyim, Bunu çok net olarak bilmenizi istiyorum. Marmaris’in geleceği çok parlak olduğunu düşünüyorum. Marmaris’in beş yıl içinde Türkiye’nin en iyi kasabası olup, bütün dünyada tanınacağı sözünü veriyorum.” dedi.

Sitemizdeki “Serkan Yazıcı Yerleşik Ruslarla Bir Araya Geldi” haberine buradan ulaşabilirsiniz…

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.