Şampiyonluk için özel kutlama 

  • Nisan 4, 2020
  • 0
  • 373 Görüntüleme

22-26 Mart tarihlerinde Antalya’da düzenlenen şampiyonada Türkiye Şampiyonu olan Okan Korkut ve Gaye Demirci birincilik kupaları ile Marmaris’e döndüler.
Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Bilek Güreşi Federsyonu 22-26 Mart tarihleri arasında Antalya Anfaş’ta Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası ve Türkiye Milli takım seçmelerini düzenledi. 1000’e yakın sporcunun katıldığı şampiyonada Marmarisli sporcular Okan Korkut ve Gaye Demirci mücadele ettikleri branşlarda rakiplerini geçerek Türkiye Şampiyonu oldular.
30 yıldır vücut geliştirme ve fitness sporu ile ilgilenen, 2017 yılında 80 kilo büyük erkekler ve 45-49 yaşta Dünya Şampiyonu olan Okan Korkut, 22-26 Mart tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen şampiyonadan da kupa ile döndü. Aynı yarışmada Genç Bayanlar Bikini Fitness dalında da Gaye Demirci, Türkiye Şampiyonu oldu. Şampiyona dönüşünde sporcuları ile beraber bir kutlama yemeği düzenleyen Okan Korkut Albatros Marinada özel gecede bir araya geldiler. Aynı zamanda Marmaris’te Salon isimli Fitness salonunun da işletmecisi olan Okan Korkut, salon eğitmenleri ve sporcuların bir kısmının da katıldığı yemekte bol bol sohbet edildi. Gece boyunca yarışmanın kritikleri yapıldı.
Şampiyonadan Marmaris’e 2 Türkiye şampiyonluğu ile döndüklerini belirten Okan Korkut, 1-6 Mayıs Tarihleri arasında İspanyada düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında Milli Takımda mücadele edeceklerini söyledi. Vücut geliştirme sporuna destek beklediklerini ifade eden Dünya Şampiyonu milli sporcu Okan Korkut  “Biz kendi imkanlarımızla bu şampiyonalarda hem Marmaris’i hem de ülkemizi temsil ediyoruz. Şampiyonluklar almamıza rağmen maalesef ne bir teşekkür, nede bir tebrik bir göremiyoruz. Yerel yöneticilerden her türlü spor branşına destek olmalarını rica ediyorum. Eğer gerekli destekler verilirse emin olun Marmaris’ten çok daha fazla başarılı sporcu çıkabilir” dedi.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Turunç Yolunda Kaza!

Salon Body Works Şampiyonluk kutlama gecesi özel fotoğrafları için linke tıklayabilirsiniz 

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir