Sabah çorbası Nil Hıdır’dan

  • Nisan 2, 2020
AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi C Kapısı’nda öğrencilere sabah çorbası ikram etti.

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi C Kapısı’nda öğrencilere sabah çorbası ikram etti.
Sabah mahmurluğunda Dr.Hıdır’ı ve elinde çorba kasesini gören öğrenciler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Dr.Hıdır, çorba dağıtımının sadece bu hafta değil önümüzdeki hafta da süreceğini belirterek,  hafta içi 5 gün boyunca sabahları olacağını duyurdu.
Sabah erken saatte dersi olan öğrencilerin çoğunun kahvaltı yapacak vakti bulamadığı dile getiren Dr.Hıdır “Kahvaltı muhakkak her yaştaki insanımız için önemli. Ancak öğrenciler için çok daha önemli, Muğla’nın kodlarında paylaşmak var. Daha önceleri yapılan fakat birdenbire vazgeçilen uygulama bizler için oldukça değerli. Göreve gelmemiz halinde öğrencilere sözümüz olsun, hafta içi her sabah, sabah çorbaları Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından dağıtılacak. Bugün “ikram” diyoruz. 1 Nisan’dan itibaren inşallah belediyenin, gönül belediyeciliğinin bir gereği, bir ödevi diyeceğiz.” Ifadelerini kullandı.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir