Robin Hood

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 333 Görüntüleme

Robin Hood Sinemalarda

Marmaris sinemalarda bu hafta vizyona giren, Robin Hood’un Haçlı Seferleri’nden dönüşünün sonrası ele alınıyor. Robin Hood, dönüşüyle birlikte yolsuzluk ve kötülük dolu bir Sherwood Ormanı ile karşı karşıya kalır. Robin Hood bir yandan yerel halkın ekonomik sıkıntılarına yardım ederken, bir yandan da Nottingham Şerifi’nin yolsuzluklarıyla savaşır.

Marmaris sinemalarında vizyona giren filmde başrolü “Kingsman” serisi ile tanınan genç yıldız Taron Egerton Robin Hood karakterini canlandırıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise “Black Mirror” ve “Peaky Blinders” gibi önemli dizilerde yönetmenlik yapmış olan Otto Bathurst oturuyor. Seneryosunu Joby Haroldun yazdığı filmde, görüntü yönetmenliğini George Steel, müziklerini ise Joseph Trapanese hazırladı.

Filmde başrol ismi olan Little John rolünde Oscar ödüllü Jamie Foxx, Friar Tuck rolünde Tim Minchin, Marian rolünde Eve Hewson, Nottingham Şerifi rolünde Altın Küre adayı Ben Mendelsohn ve Will Scarlet rolünde “Fifty Shades” serisinin yıldızı Jamie Dornan eşlik ediyor. Macera türü film 1 saat 16 dakika sürüyor.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir