Resim Sergisi

Resim Sergisi

Resim Sergisi

Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanat Evi iki sergiye birden aynı anda ev sahipliği yapıyor. "Buluşma"nın davetlisi olarak gittiğimiz sergide komşu sergiye de objektiflerimiz takıldı.
* Aferin Kızıma 2 - Karma Sergi ve
* Buluşma - Karma Sergi

"Aferin Kızıma"

30 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında açık olacak olan "Aferin Kızıma 2" adlı karma serginin sanatçıları Asra Tanay, Nilay Ayaydın, Göknur Özkul, Şule Çağıl, Eda Hepdeniz, Dozo Ceramics, Aysun Bahar Yılmaz ve Alev Açıl Avanoğlu. Sergi hem sanatseverler hemde sanatçılar tarafından benimsenmiş olmalı ki 2. si düzenleniyor. Sergilenen eserler de serinin "Aferin Torunuma" kadar uzayacağının habercisi. Bu keyifli sergiyi 6 Ekim Pazar 2019'a kadar ziyaret edebilirsiniz.

"Buluşma/Meeting"

30 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında Marmaris Kültür & Sanat Evi’nde açık kalacak olan diğer sergi, sanatçılar Ayşenur İlkışık, Gözde Merder, Zuhal Güven, Ceren Yıldırım’ın katılımıyla ‘BULUŞMA | MEETING’ isimli grup sergi. Bireysel yolculuklarında tesadüfen Marmaris’te bir araya gelen sanatçıların, ilk buluşmalarında kendi hikayelerini birbirlerine betimlemelerinden yola çıkıyor. Sanatsal farklı teknik ve tarzların çeşitliliğini ortaya koyan katkıda bulunan ve eşlik eden her an’ın peşine düşüyor. Aynı tip olay, mekan veya durumlara, farklı bakış açılarıyla zenginlik veren; resim, illustrasyon ve seramik eserler birlik olmanın hayal dünyasını ‘BULUŞMA’ sergisi ile ortaya koyuyor. 

Fotoğraflar:

Koray Ürkmez

Servet Çakır

 

Sitemizdeki "Rodos’ta “La Casa De Papel” Çılgınlığı” haberine buradan ulaşabilirsiniz...