Kadın Katilinin Kadınlar Günü Mesajı!

  • Temmuz 27, 2020
  • 0
  • 779 Görüntüleme

Cinayeti İşledikten Sonra Da Reklam Paylaşmış!

Pınar Gültekin’i katleden kadın katili Cemal Metin Avcı ‘nın, 8 Mart Kadınlar Günü mesajı ortaya çıktı. Katilin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlattığı ve sahibi olduğu işletmesinin sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj ortaya çıktı.

Muğla’da, 16 Temmuz’da kaybolan 27 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin, aynı gün eski sevgilisi Cemal Metin Avcı tarafından vahşice öldürüldüğü ortaya çıktı. Evli ve 3,5 yaşında bir kız çocuğu olan Cemal Metin Avcı, kendisine ait bağ evinde buluştuğu genç kadını dövdü, boğdu, yaktı, bidona koyup üzerini betonla kapattığı cesedi, ormanlık alana attı.  21 Temmuz sabahı cesedi bulundu, katil Avcı yakalandı, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Eşi, O’ndan boşanacağını açıkladı, işlettiği Muğla il merkezindeki mekan yakınları tarafından kapatıldı. Tüm olanlara rağmen “Cüce”nin sosyal medya hesaplarının halen açık olduğu gözlerden kaçmadı. Bunun sebebinin ‘Cemal Metin Avcı, zaman zaman, özellikle tanıtım filmi ve fotoğraf çekimi için reklam ajanslarıyla çalışsa da paylaşımları kendisi yapıyordu’ bilgisine ulaşıldı

Kadın Katili Cemal Metin Avcı Cinayeti İşledikten Sonra Reklam Paylaşmış

Bu bilgi ışığında, katilin cinayeti işledikten sonra, 18 ve 20 Temmuz’da da sosyal medya üzerinden, mönüsünde alkollü içeceklerin yanısıra kuzu kokorecin ve midye dolmanın öne çıktığı işletmesinin reklamını yapmaya devam ettiği ortaya çıktı. Durumu fark edenler reklam paylaşımlarının altına tepkilerini dile getiren ifadeler kullandı.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Marmaris'te Salgınla Mücadelede 12 Maddelik Ek Karar Alındı

Kadın Katili Cemal Metin Avcı Kokoreç Ustası Çıktı!

Katilin daha önceki paylaşımlarından, daha çok üniversiteleri gençlere hitap eden işyerinin organizasyon hizmeti de verdiği, açılış ve kutlamalarda mangalda kokoreç pişirerek servis ettiği de anlaşıldı. Bir videoda, katil Avcı’nın mangal başında kokoreç pişirip, ekmek arasına koyarak servise hazırladığı göze çarptı.

Kadın Katilinden Kadınlar Günü Mesajı!

Cemal Metin Avcı’nın işlettiği barın en çarpıcı paylaşımı ise 2019’daki 8 Mart Kadınlar Günü’ne ait..  Kadınlar Günü mesajını içeren kelime ve cümlelerin slaytlar halinde verildiği görüntüde “Hiçbir şey adam gibi daha güzel değil” deniliyor. İşte o mesaj:

“Adam gibi izle, adam gibi konuş, adam gibi davran, adam gibi giyin, adam gibi otur, adam gibi gül, adam gibi dur, dur, hiçbir şey adam gibi daha güzel değil, ayrımcılığı dilinden ve zihninden at, özgürleş, tüm kadınların 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun, çünkü hayat birlikte güzel”

Ender TÜRKKAN/Marmaris Li,fe

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 + 2 =