Marmarisli Öğretmenlerden En Anlamlı Online Konser

  • Mayıs 19, 2021
  • 0
  • 922 Görüntüleme

ZOOM’da Online 19 Mayıs Kutlaması

Marmarisli öğretmenler 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için oluşturdukları online koro ile öğrencilere sürpriz kutlama yaptılar.

Öğretmenlerden Sürpriz Online Koro

Marmaris Pİ (Profesyonel İlgim) Koleji, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Zoom üzerinden kutlama yaptı. Online yapılan kutlamaya öğrenciler, öğretmenler ve yöneticiler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından kutlamalar öğrencilerin hazırladıkları etkinlilerle devam etti. Özellikle Atatürk’ün Gençliğe Hitabı ve Öğrencilerin Atatürk’e cevabı büyük heyecan uyandırdı. Öğrencilerin hazırladığı şiir dinletisi ve koro çalışmasından sonra online kutlama öğretmenlerin sürpriz olarak hazırladığı “Memleketim” şarkısı ile devam etti.

Canlı Yayında Sürpriz Koro Öğrencilere Duygusal Anlar Yaşattı

Pi Koleji’nin müzik öğretmeni Ferhat Başol’un yönetiminde, Profesyonel İlgim Koleji öğretmenleri online hazırladıkları sürpriz “Memleketim” klibi kutlamalar sırasında canlı yayına girdi. Yayın sırasında öğretmenlerini ekranda şarkı söylerken gören öğrenciler duygusal anlar yaşadı. Müziği, kurgusu ve yönetimi Başol tarafından yapılan online öğretmenler korosu çalışmaları yaklaşık bir hafta sürdü.

MarmarisLife Dergisi olarak bu özel günde öğrencilere ve gençleri sıra dışı kutlama yaparak günün anlamını keyifli bir şekilde aktaran Pi Kolejini, öğretmenlerini ve müzik öğretmeni Ferhat Başol’u tebrik ederiz.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir