Osman Gürün’den Marmaris çıkartması

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 256 Görüntüleme

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gürün ve CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay Marmaris yat limanında Marmaris’li seçmenler ile buluştular.  CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay ile çok sayıda CHP’li ve İYİ partili seçmenlerinde katıldığı ziyarette Gürün ve Oktay  yat limanında bulunan restaurant ve cafelerde oturan vatandaşlarla tek tek selamlaştı ve sohbet ettiler. Bol bol fotoğraf çektirdiler.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gürün Marmaris programında ilk önce Green Nature Diamond otelde Sivil toplum örgütleri, dernek temsilcileri ve  Muhtarların katıldığı toplantıda soruları cevapladı. Toplantıya .  CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay’da katıldı. Toplantı sonrasında Atatürk Meydanında hazırlanan seçim ofisini ziyaret eden Osman Gürün ve Mehmet Oktay daha sonra yürüyerek kordon caddesindeki esnaf ile sohbet etti.
Osman Gürün ve Mehmet Oktay ile beraberindeki kalabalık bir grupla beraber  Kordon caddesi sonrasında Yat Limanına geçti. ÇOk sayıda partilinin katıldığı ziyarette burada bulunan restaurant ve cafelerde hafta sonu nedeniyle dinlenen vatandaşları selamlayan Belediye Başkan Adayları Osman Gürün ve Mehmet Oktay vatandaşlar ile bol bol sohbet ettiler. Yat limanında büyük ilgi ile karşılanan Osman Gürün ve Mehmet Oktay vatandaşların isteği doğrultusunda bol bol fotoğrafta çektirmeyide ihmal etmediler
CHP Muğla Milletvekilleri ve CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gürün ile CHP Marmaris Belediye Başkan adayı Alibaba Cafede düzenlenen mezat etkinliğini de ziyaret ettiler. Osman Gürün mezata katılan vatandaşlara espirili bir şekilde “Bizi de açık arttırmaya çıkartmadan ziyaretlerimize devam edelim” diyerek vatandaşlardan desteklerini isteyerek yeni dönemde yapacakları projelerle Muğla’nın her ilçesinin değerini arttırmak için çalışacaklarını ifade etti.
Yat limanı sonrasında Osman Gürün ve Mehmet Oktay Netsel AVM’de bulunan işyerlerini ve burada bulunan vatandaşları ziyaret etti ve Marmaris’ten ayrıldı.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir