Ortaca’da yılın annesine hediye

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 276 Görüntüleme
muğla ortaca yılın annesi

Ortaca’da yılın annesine hediye

Ortaca Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla ‘Yılın Annesi ’ni seçti. Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla ‘Yılın Annesi seçilen Gönül Topal’a çamaşır makinası hediye etti.

Ortaca Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla ‘Yılın Annesi’ni seçti. Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla  Gönül Topal’a çamaşır makinası hediye etti. Başkan Karaçelik, 32 yaşındaki engelli oğlunun bakımını üstlenen Topal’ı, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli ile birlikte ziyaret etti. Ziyarette, ‘Yılın Annesi’ seçilen Topal’a çamaşır makinasını teslim eden Karaçelik, anneliğin kutsal bir görev olduğuna değindi.
‘Yılın Annesi’ Gönül Topal’ın herkese örnek olması gereken bir hayat mücadelesi içerisinde olduğunu belirten Karaçelik, bu vesileyle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladığını ifade etti.
‘Yılın Annesi’ olarak hediyesini Başkan Karaçelik’ten alan Topal ise, “Bu anlamlı ödülü bana layık gördüğü için Hasan Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Herkese anne sevgisi ve duası ile dolu sağlıklı bir ömür diliyorum.” dedi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir