Oniki ay sezon şimdilik hayal, hedef sezonu uzatmak !

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 25 Görüntüleme

Millet İttifakı’nın ve CHP’nin Marmaris Belediye Başkan adayı Mehmet Oktay mahalleleri gezmeye devam ediyor.

269 sokak sakinleri tarafından davet edilen Mehmet Oktay, Gardenya Evlerin’inin bahçesinde mahalle sakinleriyle buluştu.

Gündemde yer alan soruları açık yüreklilikle cevaplayan Oktay, 12 ay şimdilik hayal,

termal suyun etkisi şu anda sadece Serkan bey’in otelini 12 ay açık tutmaya yetiyor; hatta o bile yetersiz! Suyun sıcaklığı ve debisinin şu anda bile yeterli olmadığını yetkililerle konuşup öğrendik.

Bizim hedefimiz 120 gün etkili olan sezonu daha etkili hale getirmek, en az 180 gün tam kapasiteli hale getirmektir.” dedi. Mevcut belediye başkanına ve ekibine ulaşamamaktan, dertlerini dinletememekten ve Kent konseyinde fikirlerini anlatamamaktan yakınan mahalle sakinlerine de ” Gencim ve dinamiğim, koltukta oturmaya değil, sahada çalışmaya, sizlerle buluşmaya geliyorum. Kent Konseyi de daha faal hale getirilecek, özgürce, müdahale edilmeden hareket edecek şekilde yapılandırılacaktır” dedi.

Mahallelilerin yoğun sorusuna maruz kalmasına rağmen Oktay’ın cevapları sürekli alkış aldı. Mahalle ve site sakinlerinin Türk ve CHP bayraklarıyla gelmesi Mehmet Oktay’ı ve ekibini duygulandırdı.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir