Oktay ve Gürün Marmaris köylerinde 

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 436 Görüntüleme
CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

Osman Gürün Ve Mehmet Oktay Marmaris Köylerinde

31 Mart tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçiminde CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gürün ve CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay bugün Marmaris’in köylerinde.Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay seçim çalışmalarını bugün birlikte gerçekleştiriyorlar.

Osman Gürün ile birlikte ilk önce İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanlığını ziyaret eden  Mehmet Oktay burada partililer ile bir araya geldiler. seçim çalışmalarını değerlendirdiler. Gürün ve Oktay daha sonra seçim çalışması proğramı dahilinde Hisarönü, Orhaniye, Turgut, Bayır ve Turunç Mahallelerini ziyaret ettiler.

Hisarönü bölgesinde vatandaşla bir araya gelen CHP Muğla B.B Başkanı ve Başkan Adayı Osman Gürün ve CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay burada vatandaşların sorularını yanıtladılar. Osman Gürün ve Mehmet Oktay önümüzdeki dönem için yapmak istedikleri projelerini anlattılar.

CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay ortak akılla ve beraber çalışmakla çözülmeyecek hiçbir problemin olmadığını ifade etti. “Öncelikle, altını çizmeliyim ki ortak akıl ile çözemeyeceğimiz hiçbir sorun olmadığını her ziyaretimizde tekrar görüyoruz. Bu bize müthiş bir heyecan veriyor. Bugün, Hisarönünde yaşayan vatandaşlarımız ile yenilenebilir enerji kapsamında gölet üzerine güneş panelleri yerleştirme konusunu yeniden gündeme getirdik. Çöp deponi alanından oluşan metan gazını verimli hale getirmek adına neler yapabileceğimizi ve elektrik üretimine nasıl katkı sağlayacağımızı konuştuk. Ayrıca yerli ve yabancı turistlerimizin, Hisarönü ziyaretini gerçekleştirmesi için daha çok kültürel etkinlik düzenlenmesi gerektiğini ve bu kültürel etkinlerinin duyurusunun daha çok kitleye ulaşması gerektiği yapılması kararına vardık.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’de bizim bu programımıza eşlik etti. Kendisi de Büyükşehir Belediyesi olarak neler yapacaklarını vatandaşlarımıza anlattı. Hisarönü ziyaretimize eşlik ettiğini için Osman Gürün’e de teşekkür ediyorum” dedi. .

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir