Oktay “Kaynaklar Tükendi Halk Izdırap İçinde” 

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 244 Görüntüleme

Millet ittifakı olan CHP’nin Marmaris Belediye Başkan adayı Mehmet Oktay seçim çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor. Oktay seçmenleri ile bir araya gelmek için pazar yerini ziyaret etti. Tezgâhları dolaştı, pazar esnafının ve müşterilerin sıkıntılarını dinledi.
Pazarda kurulan tezgahları dolaşan CHP adayı Mehmet Oktay’ın sohbet ettiği satıcılar ve üreticiler maliyetlerin yüksekliğinden,  alışveriş yapanlar etiketlerdeki fiyatların yüksekliğinden şikayet etti. Evin ihtiyaçlarını yıllardır pazar yerinden karşıladığını kaydeden Mehmet Oktay ise serzenişlere karşılık şunları söyledi:  “Böylesine büyüyen dertlerin temel sebebi bütün imkânların akıtıldığı bir azınlığın ülkenin bütün kaynaklarını çarçur etmesidir. Şimdi kaynaklar tükendi, halk büyük ızdırap çekiyor.” dedi.
“Oylar Pazar Yerini Serinletene” 
Bir grup pazar esnafı da tezgahlarının küçük olmasından, özellikle yaz aylarında dayanılmaz hale gelen sıcaktan dert yanınca, Oktay, yıllardır evinin ihtiyaçlarını bu pazar yerinden karşılayan biri olarak aynı sıkıntıları hissettiğini, bu sorunun çözülmesinin çok kolay olacağını söyledi.
Marmaris’te kendisinin de yaşadığı bütün sorunlarının çözümü için belediye başkanlığına aday olduğunu söyleyen Oktay, “Hep beraber tartışacağız, nasıl yapılacağına karar verip sorunu çözeceğiz.” dedi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir