Öfkeli Koca, Üç Çocuğunun Yaşadığı Evi Yaktı!

  • Temmuz 23, 2021
  • 0
  • 2340 Görüntüleme

Öfkeli Koca, Üç Çocuğunun Yaşadığı Evi Yaktı!

Karısının kendisinden ayrılmasını hazmedeyen eski koca, üç çocuğunun yaşadığı evi ateşe verdi. F.Ö. ve üç çocuğunun Marmaris’in içmeler mahallesinde yaşadıkları tek katlı kagir ev, ayrıldığı kocası H.U. tarafından yanıcı madde dökülerek yakıldı. Büyük bir şans eseri F.Ö. ve çocuklarının evde olmaması nedeniyle gece saatlerinde meydana gelen olayda can kaybı yaşanmadı. Her ihtimale karşı itfaiye ve kolluk kuvvetleri tarafından çevredeki evler boşaltıldı.

Marmaris’in İçmeler mahallesi köyiçi mevkiinde  F.Ö ve üç çocuğunun yaşadığı evde meydana gelen yangına çok sayıda itfaiye, polis ve acil sağlık ekibi yönlendirildi. Yangın çevredeki evlere sıçramadan söndürüldü. Öfkeli eski kocanın yaktığı ev kullanılamaz hale geldi. Bu sırada Anne ve üç çocuğunun evde olmaması büyük bir şans olarak değerlendirildi. Olayda dumandan hafif etkilenenler dışında sağlık sorunu yaşanmazken tek katlı kagir ev kullanılamaz hale geldi.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Büyük Ümitle Beklenen Yağmurlar Marmaris'e Yangın Getirdi

Kundaklama iddiası ile Emniyet mensupları tarafından gözaltına alınan 31 yaşındaki H.U polis merkezindeki işlemlerinin ardından Marmaris Adliyesine sevk edildi. Üç çocuğunun yaşadığı evi ateşe veren saldırgan baba çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Edilinen bilgiye göre evi yakılan F.Ö, eski kocasının serbest bırakıldığını öğrenince sinir krizi geçirdi. F.Ö. sabıkalı olan eski kocası için “evimizi yaktı yetmedi, bizi mi yakması gerekiyordu” diyerek mahkemenin aldığı karara isyan etti.

Yangın ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

 

 

Marmaris Life

 

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir