Muğla, yeşil beyaz renkler için buluştu

  • Nisan 2, 2020
Muğla, yeşil beyaz renkler için buluştu

Muğla, Yeşil Beyaz Renkler İçin Buluştu

Muğla, yeşil beyaz renklerle bütünleşmiş olan Muğlaspor’un kuruluş yıldönümü için düzenlenen gecede buluştu. Geceye, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Ak Parti Milletvekili Yelda Erol Gökcan, CHP Milletvekili Süleyman Girgin, Gençlikspor İl Müdürü Ömer İlman, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nil Hıdır, ASKF Başkanı Mehmet Top, TÜFAD Genel Sekreteri Alaaddin Naganlu, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin temsilcileri katıldı. Vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği geceye katılım oldukça yüksek oldu.

Açılış Konuşmasını Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz Yaptı

Muğlasporun kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen gecede açılış konuşmasını Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz yaptı. Kapiz, “Mayıs sonu Haziran başında göreve geldik. Göreve geldiğimiz zaman Şehit Aileleri ve Yakınları Yardımlaşma Derneği, Engelliler Derneği ve Beyazay Derneği Muğlaspor için bir kampanya başlattılar. Muğlaspor için yaktıkları bu meşale yolumuzu aydınlattı. Biz de kulübümüzü daha iyi yerlere getirebilmek için bu göreve sahip çıktık” diyerek Muğlaspor’a destek olan herkese teşekkür etti.
Kulüp Başkanı Erol Kapiz’in konuşmasının ardından Mehmet Kocadon, Mehmet Nil Hıdır, Bahattin Gümüş, Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Süleyman Girgin ile Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün birer konuşma yaptılar.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Hesabı Sahte Dolarla Ödedi! Şüpheli Hareketleri Kendini Ele Verdi!

160 Kişiye Teşekkür Belgesi Verildi

Konuşmaların ardından Muğlaspor’a destek olan 160 kişiye teşekkür belgesi verildi.(İHA)

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir