Muğla 6.45 te Hayko Cepkin ile çoştu

  • Nisan 4, 2020
  • 0
  • 299 Görüntüleme

Türk Rock müziğinin önemli isimlerinden ve kendine has sahne performansı ile hayranlarını her konserinde coşturan Hayko Cepkin Muğla 6:45’te sahne aldı. Şarkıları ile konserine gelenlere muhteşem bir gece yaşatan Hayko Cepkin’ gece boyunca hayranlarıda eşlik etti.
Kısa süre önce Muğla’da açılan 6:45 Kaybedenler Kulübü ünlü sanatçılar verdiği konserler ile Muğla gece hayatına renk katmaya devam ediyor. Hemen hemen her ay birbirinden ünlü sarkıcıların sahne aldığı 6:45 Kaybedenler Kulübü son olarak ünlü Rock şarkıcısı Hayko Cepkin’i sahnesinde ağırladı. Yoğun ilği olan konserde Hayko Cepkin eski ve yeni bir çok şarkısını seslendirdi.  Son albümü  “Beni Büyüten Şarkılar Vol.1” den de şarkılar seslendiren ünlü Rockcı sahne performansı ile hayranlarını bir kez daha büyüledi. “Sakin Olmam Lazım”,  “Tanışma Bitti”,  “Sandık” ve “Aşkın Izdırabını…” albümleri ile Türk Rock müziğine bir çok şarkı kazandıran ,sahne de anlattığı hikayeleri, ile kendine has farklı sahne performansları ile her projesinde farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin’i dinlemeye gelen hayranları da şarkılarına eşlik etti.
Muğla 6:45 Kaybedenler Kulübü yetkilileri önümüzdeki günlerde de bir çok ünlü grup ve şarkıcıyı sahnelerinde misafir edeceklerini belirterek kaliteli müzik ve eğlencenin adresi olarak hizmet ettiklerini belirttiler.  (Haber Fotoğrafları : Ufuk ULUSOY)

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir