Korsan Kuaförlerin Listesi Marmaris Vergi Dairesi'ne Teslim Edildi

Korsan Kuaförlerin Listesi Marmaris Vergi Dairesi'ne Teslim Edildi
Korsan Kuaförlerin Listesi Marmaris Vergi Dairesi'ne Teslim Edildi

Korsan Kuaförlerin Listesi Marmaris Vergi Dairesi'ne Teslim Edildi

Marmaris'te düzenli, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda hizmet veren kuaför esnafları, korsan olarak tabir edilen ruhsatsız işyerleri hakkında şikayette bulundular. Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kayıtlı olmayan, sosyal medyadan ve internetten yapılan paylaşımlarla tespit edilen kayıt dışı kuaförlük yapan işletme sahipleri şikayet edildi.

 

"Marmaris Kaldırımları Yeşilleniyor" haberine buradan ulaşabilirsiniz...

 

 

Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kayıtlı kuaförlük mesleğini icra eden esnaflar kayıt dışı olarak, başkalarının belgeleri ile açılan ve haksız kazanç sağlayan korsan kuaförleri Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Ayyıldız’a şikayet etti. Şikayetleri değerlendiren ve odaya kayıtlı olan kuaförlerden şikayet dilekçelerini toplayan Başkan Ayyıldız dilekçeleri bizzat kendisi Marmaris Vergi Dairesi Müdürü Mücadettin Şanal’a teslim etti. Ayyıldız,"Konu ile en kısa zamanda ilgileneceğini belirten Sayın Şanal, Muğla Vergi Dairesi Başkanlığına dilekçelerin derhal iletileceğini ve şikayetler hakkında en kısa zamanda gerekli işlemlerin başlatılacağını" belirtti.

Ruhsatsız olarak açılan korsan kuaförlere tepki gösteren esnaf, yetkililerden denetim yapılmasını ve gerekli cezai işlemlerin uygulanmasını bekliyor. Marmaris Esnaf Sanatkarlar Odası'na kayıtlı 152, bir o kadar da MTO'ya kayıtlı kuaför bulunmakta.

 

Anında haberdar olmak için lütfen sitemize abone olun. Web sitemizin sağ üst bölümünden yada mobil uygulamadaki menüden "Kayıt Ol" seçeneğine tıklayarak abone olabilirsiniz.

Ayrıca,

video haber youtube aboneliği için: 

 https://www.youtube.com/channel/UCFDuUFohkd5c_UPkR1zXqfw

İnstagram: @marmarislifedergisi

twitter: @LifeofMarmaris

facebook: https://www.facebook.com/marmarislife

Pinterest: Marmaris Life