Mehmet Oktay “Dedikodulara Kulak Asacak Zamanımız Yok”

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 395 Görüntüleme

CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay, seçim çalışmaları ile ilgili bilgi vermek amacıyla Uzunyalı Yalı restaurantta basın mensupları ile bir araya geldi. Mehmet Oktay’ın toplantısına  Asım Geniş,  Aylin Yüksel, Kenan Değertaş,Cengiz Kaya, İhsan Öztürk, Hüseyin Bulut, Kamil Çakır, Doğan Tekin, Hasan Yaylalı’da katıldı. CHP Marmaris Belediye Başkan adayı Mehmet Oktay “Biz hizmet üretmek, barışı ve huzuru getirmek için bu göreve talip olduk. Benim ve ekibimle ilgili de dedikodular yapılıyor ama hiç birini önemsemiyoruz’ dedi.
Basın toplantısına Oktay, seçim sürecinde aday gösterilmesi sonrasında geçen süreçten bahsederek “3.5 ay süren süreç sonrasında Genel Merkezin taktiri ile bu görev bana verildi.  Benim görevlendirilmem sonrasında ilçe teşkilatından görevli arkadaşlar istifa ettiler. Bununla ilgili konuşmak bile istemiyorum. Ama öncelikle kendi evimizin içini düzenlememiz gerekti. Taktir edersiniz ki evimizin içini toparlamadan dışarıda çalışmak doğru olmayacaktı. İlçe teşkilatındaki bu sorunu çözdükten sonra şimdi hızlı bir şekilde Sokak çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Yoğun bir şekilde çalışmalarımıza hız verdik. Projelerimizi ve neler yapacağımızı tek tek herkese ulaşarak kendimizi anlatıyoruz. Belediye Meclis listemiz İl Başkanlığı onayının ardından Genel merkezinde onay vermesi ile yüksek seçim kuruluna vereceğiz”
Şikayet etme lüksümüz yok.
Göreve geldikten sonra ayrıştırmalara son vereceklerini ifade eden Oktay   “Biz adaylığımız sürecinde gerekli mesajları hep verdik. Ayrıştırmaya gelmiyoruz. Kimseyi suçlayarak bir yere gelinmez. Önümüze çıkacak zorlukların farkındayız. Ama şikayet politikası ile bir şey elde edilmez.Seçilmemiz halinde Marmaris’i bütün olarak ele alıp buna uygun bir meclis düşünüyoruz. Belediye çalışanlarımız işlerini iyi yaptığı sürece bir sorun yok. Çalışanların kime oy verip vermediği benim tasarrufumda olamaz. Bİz fikirlerimizi kamuoyu ile paylaşılacağız. Rakiplerimizin olumsuz davranışlarını yada tutumlarını eleştirmek için zamanımız yok. Ayrıca buna bende hiç uygun bulmuyorum. Vatandaş bunu zaten görüyor.  Bizim halkımıza kendimizi anlatmamız gerekli. Biz hizmet üretme, barışı ve huzuru geri  getirmek için göreve talip olduk. Benim ve ekibimle ilgili de dedikodular yapılıyor ama biz hiç birini önemsemiyoruz” şeklinde konuştu.
CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay Basın mensuplarının düşüncelerini ve fikirlerini de dinleyerek not aldırdı.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir