Mehmet Oktay CHP Bozburun Seçim Ofisini Açtı

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 398 Görüntüleme

Millet ittfakı CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bozburun ve Selimiye Mahallelerinde seçim çalışmalarını sürdüren Mehmet Oktay, 31 Martta gerçekleşecek seçimlerde oy kullanacak olan seçmenlere projelerini aktarmak ve bilgi vermek amacıyla hazırlanan Bozburun Seçim Ofisinin açılışını da gerçekleştirdi.
Marmaris’ten kalabalık bir ekip ile Bozburun’a giden CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay’ı burada çok sayıda partili karşıladı.CHP Marmaris İlçe Başkanı Fatma Gebeş Çimen, İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Rıza Doğanyılmaz,  Belediye Meclis Üyesi adayları ve CHP ile İYİ Parti ilçe yönetim kurulu üyelerinde, eşlik ettiği Mehmet Oktay vatandaşlardan büyük ilgi gördü.  Vatandaşlar ile bol bol sohbet eden Mehmet Oktay Seçim Ofisi açılışında projelerinden bahsederek vatandaşların kendilerine görev vermeleri halinde tüm ilçede Huzurun ve refahın gelmesi için tüm güçleri ile çalışacaklarını ifade etti. Seçmenlerin sorularını da cevaplayan Mehmet Oktay “Doğasıyla gelenleri büyüleyen Bozburun’da bir dizi taleple karşılaştık. Sık sık yaşanan elektrik kesintisi, çekek yeri ve kanalizasyon altyapısına bağlı vidanjör sorunu, sahil yolunun düzensizliği ile ilgili çözüm yolları üzerine konuştuk. Bunların yanı sıra, Bozburunlular spor kulübü ve halı saha taleplerini de iletti. Tüm bu sorunları beraber çözebilmek için çalışacağız. Bozburun bölgemizde çok özel bir yere sahip. Kendine özgü yatları ile zaten dünyada ünlü. Biz geleneksel yat yapım ve tersane çalışmalarını ulusal ve uluslararası ölçekte yeniden tasarımlayacağız ve bu konuda geniş bir destek imkanı hazırlayacağız. Marmaris’i dünyanın en önemli yat yapım merkezlerinden biri haline getireceğiz” dedi.
Oktay daha sonra  Selimiye Mahallesinde planlanan seçim çalışmalarını sürdürdü. Burada da vatandaşların sorunlarını dinleyen Mehmet Oktay “Selimiye’de gördük ki Selimiye halkı da Bozburunlular ile benzer sorun ve taleplere sahip. Altyapı sorunları, içme suyu yetersizliği ve özellikle yazın oluşan trafik sorunlarını ortak akıl ile nasıl çözebileceğimizi görüştük.  Selimiyeliler ile birlikte yaptığımız ufak bir yürüyüş ile bu sorunları doğrudan yerinde görme fırsatı da bulduk” şeklinde konuştu.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir