Mehmet Nil Hıdır Bodrum Basını İle Buluştu.

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 218 Görüntüleme
AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır düzenlenen kahvaltı proğramında Bodrumda görev yapan basını mensupları ile buluştu.
Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır bu kapsamda Bodrum Basını ile bir araya geldi. Başkan Adayı Dr. Hıdır toplantıda yaptığı konuşmada, “Belediyenin üstüne çöken borç karabulutunu kaldıracağız” dedi.
Toplantıya AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Tahir Ateş, Ak Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı.
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nil Hıdır basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda yaptığı  konuşmada, “Ben seçimin kardeşlik havasında geçeceğine inanıyorum ancak bu vatandaşın hakkını savunmayacağımız anlamına gelmez. Özellikle Bodrum’da yaşanan sel felaketlerinin sebeplerini araştırıyoruz. Bodrum Belediyesi’nin ya da Büyükşehir Belediyesi’nin ihmalleri varsa onları projelendiriyoruz. Onları teknik olarak masaya yatırıyoruz. Bu konuda eğer merkezi hükümetin bize katkısı olabilecekse bunu ilgili bakanlıklarımız ile görüşüyoruz. Bodrum özelinde ve Muğla genelinde çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah zamanı gelince vatandaşımıza bunları projelerimiz ile anlatacağız” dedi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir