Mazbatalar sahiplerine teslim edildi

  • Nisan 4, 2020
  • 0
  • 192 Görüntüleme

31 Mart yerel seçimlerinde aldıkları oy oranlarına göre Marmaris Belediye Meclisi üyesi seçilen adaylara ve Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’a mazbatası düzenlenen sade tören ile Marmaris Adliyesinde verildi. Marmaris İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Canan Keçeci, Marmaris Adliyesinde görev yapan Cumhuriyet Savcıları ve İlçe Seçim Kurulunda görev yapan yetkililer tarafından verilen mazbatalar sonrasında Marmaris Belediye Meclisine seçilen asil ve yedek üyelerde mazbatalarını almış oldular.
31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Yerel seçimleri sonrasında partilerin aldıkları oy oranlarına göre Marmaris Belediye Meclisine seçilen asil ve yedek Belediye Meclis üyeleri düzenlenen sade bir tören ile mazbatalarını aldılar. Törene Marmaris Belediye Başkanı olarak seçilen Mehmet Oktay’ın yanı sıra mecliste görev yapacak olan 15 CHP meclis üyesi, 6 AK Parti, 2 MHP ve 2 DSP üyesi olmak üzere 25 Belediye Meclisi asil ve yedek üyeleri katıldı.
Yerel seçimler sonrasında resmi olmayan seçim sonuçlarına göre Marmaris’te seçimleri kazanan CHP’li Mehmet Oktay ve belediye meclis üyeleri geçtiğimiz hafta İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Canan Keçeci’den yetkilendirme belgelerini almışlardı. Seçim sonuçlarının resmileşmesi sonrasında, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ve Belediye Meclis Üyeleri aldıkları mazbataları ile 5 yıllık dönem için resmen görevlerine başlamış oldular. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay yeni dönemde görev yapacak olan Belediye Meclis üyelerini tebrik ederek “Seçimler geride kaldı. Artık çalışma zamanıdır” dedi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir