Marmaris’i Yasa Boğan Acı Haber

  • Haziran 7, 2020
  • 0
  • 13639 Görüntüleme

Marmaris’in Sevilen Simalarından Kadir Kaplan Yaşamını Yitirdi

Denizli’den Marmaris’i yasa boğan acı bir haber geldi. Marmaris’teki ‘’Kadir Market’ zincirinin sahibi Kadir Kaplan yaşamını yitirdi.. İki gün süren yaşam savaşını kaybederek Marmaris’i yasa boğdu.

Kadir Kaplan, geçtiğimiz Cuma günü akşamı trafik kazası geçirmiş, ağır yaralı olarak Denizli Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ ne sevk edilmişti.  Yoğun bakıma alınmasına ve tüm çabalara rağmen bugün akşamüzeri  vefat etti.

5 Haziran gecesi Beldibi mahallesinde motorsikletiyle giderken geçirdiği kaza sonrası Marmaris’te özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Kaplan’ın durumunun ağır olması nedeniyle Denizli’ye sevk edilmesi uygun görülmüştü; Kadir Kaplan iki gün süren yaşam savaşını Denizli’de bu akşam kaybetti.

Nisan Ayında Versiye Defterini Silerek İnsanlık Örneği Göstermişti

Nisan ayında Beldibi, Sarıana ve Tepe mahallelerinde bulunan marketlerinde, müşterilerine ait 6 bin liralık veresiye defterini silmişti. Koronavirüs başlangıcında büyük bir insanlık örneği sergileyerek 3 marketinde bulunan 17 aileye ait 6 bin lira değerindeki veresiye defterini silerek zor durumda olan ailelere bir nebze olsun moral vermiş, bu hareketiyle ulusal basına da haber olmuştu.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Fethiye'de Dereye Düşen Çocuğu İtfaiyeciler Kurtardı

Kadir Kaplan evli ve iki çocuk babasıydı.

Merhuma Allah’tan rahmet, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir