Marmaris’te Yarın Da Yoğun Denetim Var

  • Ağustos 10, 2020
  • 0
  • 369 Görüntüleme

Kaymakam ve Belediye Başkanı Da Sahada Olacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 6 Ağustos Perşembe günü olduğu gibi yarın da tüm Türkiye’de, salgın ile ilgili kamuya açık tüm yaşam alanlarında yüksek yoğunluklu denetimin gerçekleştirileceğini duyurdu. Bakan Soylu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, söz konusu denetimler kapsamında, valiler, kaymakamlar ve belediye başkanlarının da sahada olacağını ifade etti.

“Salı günü tüm Türkiye’de koronavirüs tedbirleri ile ilgili yüksek yoğunluklu bir denetleme gerçekleştireceğiz” diyen Bakan Soylu, Twitter hesabı üzerinden de şu sözleri kaydetti:

“Pazarlar, işyerleri, marketler, toplu taşıma, yollar, alışveriş alanları, lokantalar, kafeteryalar, ticari taksiler ve tüm yaşam alanlarında yine sahada olacağız. Valiler, kaymakamlar belediye başkanları, esnaf ve ticaret odaları, kurum müdürleri, kolluk, zabıta.”

Sağlık İçin, Hepimiz İçin

Bakan, bu açıklamaları yaparken, İçişleri Bakanlığı da tüm illerin valiliklerine, yarın yapılacak “Covid-19 Tedbirleri Denetimleri” ilgili genelge gönderdi. Genelgede, tüm il ve ilçelerde, bizzat valiler, kaymakamlar, belediye başkanları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve personeli, köy/mahalle muhtarları, meslek odaları, genel kolluk birimleri ve özel kolluk görevlilerinin katılımıyla oluşturulan ekipler tarafından “Sağlık için, hepimiz için” sloganıyla yarın yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde genel denetimlerin gerçekleştirileceği ifade edildi.

Marmaris Life

Bu haber de ilginizi çekebilir  Mavi Turda Bodrum Düşüşte Bozburun Zirvede

Fotoğraf: Marmaris Kaymakamlığı

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir