Marmaris’te Toplu Taşıma Ve Okul Servis Araçlarına Trafik Denetimi!

  • Ekim 8, 2021
  • 0
  • 85 Görüntüleme

Marmaris’te Toplu Taşıma Ve Okul Servis Araçlarına Trafik Denetimi!

Marmaris ve Mahallelerinde toplu taşıma araçlarına, okul servislerine yapılan trafik denetimleri devam ediyor. Sürücülerin hız limitleri ve trafik kurallarına uyup uymadığı, yolcuların maske takıp takmadığı denetlendi. Ayrıca sürücü ve yolcuların hes kodları kontrol edildi.

Marmaris Bölge Trafik İstasyon amirliği ve İlçe Jandarma ekipleri, trafik denetimlerine haftaiçi ve haftasonu düzenli olarak devam ediyor. Çetibeli Jandarma Kontrol noktası Marmaris gidişi ve Değirmenyanı mahallesinde yapılan trafik uygulamasında iki saat içinde 45 toplu taşıma aracı ve öğrenci servisi denetlendi. Sürücülerin emniyet kemeri, hız limitleri, belgeleri, cep telefonu ile konuşmaları, maske ve mesafe kurallarına uyup uymadıkları kontrol edildi.
Sabah saatlerinde yapılan ve iki saat süren denetimlerde 45 sürücüden ikisine cep telefonu ile konuşma, birine emniyet kemeri takmamak suçlarından toplamda 752 Türk Lirası para cezası ile trafik puan cezası kesildi.
Marmaris Bölge Trafik İstasyon amirliği yetkililerinden edinilen bilgiye göre, trafik kazalarını önleme ve kurallara riayet etmeyenleri belirleme amacı ile yapılan denetimler her gün düzenli olarak gün içinde ve gece olmak üzere uygulanacak.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir