Marmaris’te Tatil Güvenli Mi?

  • Haziran 19, 2020
  • 0
  • 277 Görüntüleme

İngilizler, Marmaris Ve Çevresini ‘Türkiye’de Tatil

Yapılabilecek En Güvenli Yerler’ Arasında Gösterdi

İngiltere’nin önde gelen gazetesi The Daily Telegraph, “Türkiye’de Nerede Kalınır – Tekrar Seyahat Edebileceğiniz En Güvenli Bölgeler ve Kaçınılması Gereken Yerler” başlıklı bir haber yayınlandı. Terry Richardson imzalı haberde, Marmaris ve civarından da bahsedildi ve Marmaris tatil için güvenli yerler arasında yerini aldı.

Marmaris Tatil İçin Güvenli Yerler Arasında

Marmaris çevresinin yanısıra, Antalya, Kapadokya, “Turkuaz Sahil” diye adlandırılan Kaş-Kalkan, Bodrum ve Kuşadası Türkiye’de tatil yapılabilecek güvenli yerler arasında gösterildi. İstanbul, Ankara, İzmir ve Diyarbakır ise “Şimdilik kaçınılması gereken adresler” olarak nitelendirildi.

Marmaris Bölgenin Merkezi

Yapılan değerlendirmede, Marmaris’in,  Bozburun ve Datça yarım adalarının merkezi  olduğunun altı çizildi, Dalyan, İztuzu, Kaunos Antik Kenti  gibi Güney Ege’deki diğer doğal ve tarihi  zenginliklerine olan yakınlığına işaret edildi. Bölgenin özelliklerinden ve sunulan tatil fırsatlarından övgüyle söz edildi.

Bu haber de ilginizi çekebilir  65 Yaş Üstü Yabancı Turiste Kısıtlama Olacak Mı?

Vaka Zaten Azdı, Artık Kalmadı

Yazıda ayrıca, Özel Ahu Hastanesi Başhekimi Dr. Sahir Ökten’in geçtiğimiz günlerde yaptığı ve Marmaris’te Covid-19 vakası olmadığını belirten açıklamasına da yer verildi.  Türkiye’de pandeminin yoğun olarak yaşandığı dönemde bile Marmaris’te çok az vaka görüldüğü kaydedildi.

Ender TÜRKKAN/Marmaris Life

Fotoğrafı büyütmek için üzerine tıklayın

 

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + twenty =