Marmaris’te Kocadon’a Edis desteği

  • Nisan 4, 2020

31 Mart yerel seçimlerinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Kocadon Marmaris mitinginde vatandaşlarla buluştu. Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, “Büyük Halk Buluşmaları adı altında düzenlediği Mitingi sonrasında gençlerin hayranı olduğu Edis sahne alarak seslendirdiği şarkılar ile mitinge gelenleri konseri ile  çoşturdu.
Marmaris’te düzenlenen “Mehmet Kocadon ile Büyük Halk Buluşması”na gençlerin ve üniversite öğrencelerinin de bulunduğu Marmarisli vatandaş katıldı. Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon’a eşi Hülya Kocadon ve partililer de eşlik etti.
Büyük bir coşku içinde Marmarislileri selamlayan DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, “Biz gönül insanıyız.  Bugün sizinle beraber eğleneceğiz. Vereceğiz coşkuyu Marmaris’e. Sevgimiz, her gün büyüye büyüye bir çığ gibi Muğla’mızı sarıyor. Sadece şuradaki güzellik için gece gündüz çalışmaya hazırım. Şimdi değişim zamanı, şimdi güzelliklere güzellik katma zamanı! Ne güzel ki, bütün gençlik burada. Sizleri yolda görüyorum hep otostop çekiyorsunuz. Yoksa ulaşım sorununuz mu var? Konaklama sorununuz da olmasın sakın. Hadi gelin o zaman, sizler ile sosyal belediyecilik yapalım. Sizlere güzel güzel de kafeler açalım. Bodrum’da yapık daha önce, neden Muğla’mızda da yapamayalım ki?” diyerek her zaman gençlerin, öğrencilerin yanında olacağını söyledi.
Muğla genç beyinler ile birlikte yönetilecek
20 yıllık belediye başkanlığı görevinin yanı sıra 17 yıldır da Bodrum Tanıtma Vakfının başkanlığını yaptığını ifade eden ve tanıtım olmadan turizmin asla olamayacağını söyleyen, Mehmet Kocadon, “Ben bu görevlere ilk başladığımda, Bodrum’a sadece 3-4 ülkeden turist geliyordu. Şu anda neredeyse 50 ülkeden geliyor.  Çin’i ve Hindistan’ı ilk keşfedenler ise yine bizleriz. Bodrum’da Hindistan düğünleri yapıyoruz. Bu düğünlerden işletmelerimiz yılda 30 milyon dolar kazanç sağlıyor. Bunların hepsini başardık, biz olarak başardık. Onun için bizler ile beraber sizler de buna katkı vererek, genç beyinleriniz ile bütün Muğla’mızı, bu ülkeyi tanıtacağız. Tanıttıkça merak edileceğiz, merak edildikçe turist gelecek, turist geldikçe de ekonomik güç gelecek” dedi.
Edis çoşturdu
Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon’un konuşması sonrasında ise genç şarkıcı Edis sahne aldı. Edis kendi şarkıları ve sevilen şarkıları seslendirirken, Mehmet Kocadon ve beraberindeki partililerde konseri vatandaşların arasından birlikte izlediler. Bu yıl ilk kez Marmaris’te denize girdiğini belirten Ediz “Harika oldu. Bu sene deniz sezonunu burada açtım. Su soğuktu ama çivi gibi geldi” dedi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir