Marmaris’te İlk! Litrelik Filtre Kahve Keyfi!

  • Nisan 5, 2020

Litrelik Filtre Kahve, Artık “Kahve Dünyası” Marmaris’te!

Litrelik Filtre Kahve’yi menüsüne ekleyen Kahve Dünyası, taşıması pratik ve tüketimi kolay filtre kahve seçeneği ile misafirlerinden tam puan almaya devam ediyor. Litrelik Filtre Kahve, toplam 1.2 litrelik hacimli 6 adet küçük boy al-götür bardaklarıyla ailesi veya arkadaşlarıyla filtre kahvenin tadını çıkarmak isteyenler için avantajlı bir alternatif olarak ön plana çıkıyor.

Musluklu Özel Paketinde!

Hem birbirinden leziz ürünleri hem de yaratıcı çözümleri ve yenilikleriyle misafirlerine her zaman hayatlarını kolaylaştıran seçenekler sunan Kahve Dünyası, yeni Litrelik Filtre Kahve ürününü mağazalarına taşıdı. Kahve Dünyası, 1.2 litrelik hacmiyle filtre kahve keyfini doyasıya yaşatan Litrelik Filtre Kahve’sini misafirleriyle buluşturuyor. Musluklu litrelik kahve özel taşıma poşetinde rahatça bir başka yere götürülebilen ve her yerde kolayca tüketilen filtre kahve, hem diledikleri zaman hem de istedikleri yerde kahvelerini yudumlamak isteyen kahve severlerin hayatını kolaylaştırıyor.

45 dakikaya kadar kahve sıcaklığını koruyor.

Dünyanın farklı coğrafyalarında yetişen değerli kahve çekirdeklerini ilk günkü tazeliği ve aromasıyla koruyan Kahve Dünyası, Litrelik Filtre Kahve ile kahvenin tadını çıkarmak isteyenlere ayrıcalıklı çözümler sunuyor. Hem musluğu olan hem de 45 dakikaya kadar kahve sıcaklığını muhafaza eden litrelik kahve özel taşıma poşeti, kahve deneyimini pratik hale getiriyor.

Sitemizdeki “İstanbul’da Deprem Bu Sefer Korkuttu!”  haberine buradan ulaşabilirsiniz…

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir