Jandarma'dan Helikopterli Trafik Denetimi

Jandarma'dan Helikopterli Trafik Denetimi
Jandarma'dan Helikopterli Trafik Denetimi

Marmaris'te Havadan Yapılan Trafik Denetiminde Sürücülere Ceza

Muğla İl Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri tarafından sorumluluk bölgelerinde havadan ve karadan trafik denetimleri sürüyor.

 

Sorumluluk bölgelerinde trafik denetimlerini arttırarak vatandaşın can ve mal kaybını önlemek, sürücülerin kuralara riayet etmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen trafik denetimlerinde hatalı solama, karayolu üzerinde hatalı park ve duraklar haricinde duraklama gibi kural ihlallerinin önlenmesi amaçlanıyor.

Helikopterli Denetimler Sürüyor

Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri dün araçların yoğun olduğu Marmaris-Hisarönü-Bozburun mahalleri arasındaki 65 kilometrelik yolda, denetim yaptı. 2 trafik, 3 asayiş ve 2 motorlu trafik timinin görev aldığı denetime bir helikopter de havadan destek verdi. 15 saat süren denetimde 123 araç kontrol edildi. Hatalı solama, karayolu üzerinde hatalı park ve duraklar haricinde duraklama gibi kuralları ihlal ettiği belirlenen 5 sürücüye toplam bin 128 TL para cezası kesildi.

 

 

Anında haberdar olmak için lütfen sitemize abone olun. Web sitemizin sağ üst bölümünden yada mobil uygulamadaki menüden "Kayıt Ol" seçeneğine tıklayarak abone olabilirsiniz.

Ayrıca,

video haber youtube aboneliği için: 

 https://www.youtube.com/channel/UCFDuUFohkd5c_UPkR1zXqfw

İnstagram: @marmarislifedergisi

twitter: @LifeofMarmaris

facebook: https://www.facebook.com/marmarislife

Pinterest: Marmaris Life