Marmaris’te  Duatlon Heyecanı

  • Nisan 2, 2020
Marmaris’te  Duatlon Heyecanı

Marmaris’te  Duatlon Heyecanı

Türkiye Triatlon Federasyonu’nun 2019 triatlon yarış takviminin ilk yarışı olan Marmaris Duatlonu bu haftasonu gerçekleştirilecek.

Türkiye Triatlon Federasyonu’nun 2019 triatlon yarış takviminin ilk yarışı bu haftasonu gerçekleştirilecek. Dayanıklılık ve iyi bir strateji gerektiren duatlonda sporcular önce koşacak, sonra bisiklete binip, ardından tekrar koşacak. 9 – 10 Mart tarihlerinde koşulacak olan yarışlarda M3, Yıldız, Genç, Elit, Paralimpik ve Yaş Gruplarında 375 sporcu mücadele edecek.

Marmaris Duatlonu, 9 Mart 15.00’da resmi antreman (bisiklet parkuru), kayıtlar ve teknik toplantı ile başlayacak. Toplantı, yarışmacılar için verilecek makarna partisi ve eğlence ile sona erecek. 10 Mart Pazar günü 09.00’da M3 Erkekler kategorisinde başlayacak yarışlarda sırasıyla; M3 kızlar, Yıldız erkekler, Yıldız Kızlar, Elit, Genç, Paralimpik ve Yaş grubu Kadınlar ve Elit, Genç, Paralimpik ve Yaş Grubu Erkekler kategorilerinde kıyasıya mücadeleler yaşanacak. Yarışlar sonunda 17.00’da yapılacak ödül töreni ile Marmaris Duatlonu sona erecek.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.