Marmaris’te Dijital Kütüphane Dönemi Başlayacak

  • Nisan 3, 2020

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar seçim çalışmalarına devam ediyor. Acar seçim çalışmaları kapsamında Marmaris Halk kütüphanesini ziyaret ederek yeni dönem projeleri hakkında bilgi verdi. Projeler arasında çağdaş bir kent kütüphanesi ve kitapların dijital ortama aktarıldığı dijital bir kütüphane olduğunu ifade eden Ali Acar daha modern bir kütüphane müjdesini verdi.
Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar 21 Şubat Perşembe günü gerçekleştirdiği ziyaretleri kapsamında Pazaryeri üstünde hizmet veren Marmaris Halk Kütüphanesi’ne de yer verdi. Kütüphane müdürü Şermin Turhan Aydın tarafından karşılanan Başkan Ali Acar, kütüphane ziyaretçileriyle ve kitap okuyan öğrencilerle de sohbet etti. Başkan Ali Acar, Kütüphane yetkilisi Aydın’la sohbetinde yeni dönem projeleri arasında yer alan çağdaş Kent Kütüphanesi’nin yanı sıra dijital kütüphaneden de bahsetti. Marmaris’in daha modern şartlarda bir kütüphaneye kavuşacağını kaydetti.
Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar ayrıca  Marmaris Belediyesi Pazaryeri üstünde faaliyetlerini yürüten, Pir Sultan Abdal Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Kent Konseyi, Eğitim-Sen ve Eğitim İş Sendikaları’nın Marmaris Şubelerini de  ziyaret etti. Pir Sultan Abdal Derneği Marmaris Şubesi Başkanı İlyas Toprak, ADD Marmaris Şubesi Başkanı Dilay Uçar, Kent Konseyi Başkanı Necmettin Yankol, Eğitim –İş Sendikası temsilcisi Yılmaz Güney, Eğitim-Sen Temsilcisi Cihan Şen, bazı yönetim kurulu üyeleri ve genel kurul üyeleri de ziyarette hazır bulundu. Başkan Ali Acar STK temsilcilerinin görüşlerini ve fikirlerini alırken, seçildiği takdirde ileriye dönük projelerinden bahsetti.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.