Marmaris’te Bağdat Caddesi Açıldı!

  • Nisan 5, 2020
  • 0
  • 853 Görüntüleme

Marmaris’te Bağdat Caddesi Açıldı

“Yeni bir cadde ismi oldu da bizim mi haberimiz yok!” demeyin hemen. Bağdat Caddesi Butik, Marmaris’te yeni açılan bir butik. Geçtiğimiz günlerde açılışını yapan Bağdat Caddesi Butiğin sahipleri Pınar  Eröz ve Gizem Semra Eröz butikleri gibi kendileri de Marmaris’te yeniler. Uzun yıllar İstanbul’da yaşamış olan aile açtıkları butik ile Marmaris’te kök salmaya kararlılar.

Açılışında Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın da bulunduğu Bağdat Caddesi Butik, ilk günden Marmarislilerin beğenisini topladı. Firmanın en önemli farkı ise mağazayı gezen ziyaretçiler aldıkları ürünlerin başka kimsede olamayacağından emin şekilde alış-verişlerini yapabiliyor olması.

Daha önce İstanbul’da, Bağdat caddesinde butik işletmeciliği yapan anne-kız tarafından açılan, ürünleri özenle seçilmiş, seri üretim olmadığı için kimsede eşini göremeyeceğiniz malzemeleri ile oldukça iddialı bir firma. Caddedeki şıklığı ve kaliteyi Marmaris’e taşıyan firma, uygun fiyatlarıyla da cazip. Kaliteli, seçkin ürün, şık ve keyifle alış-veriş yapma imkanı sağlayan mağazasıyla Bağdat Caddesi Butik tüm Marmaris’lilerin hizmetinde.

Adresi ise çok kolay, trafik lambalarından Atatürk İlköğretim Okulu’na giderken 100 metre sonra solda. Minibüs duraklarının karşısında. Yine de açık adresi ve telefonu verelim:

Tepe mh. 50. sk. No : 1/4

Tel: 0537 638 62 12

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir