Marmarisli Şampiyon Sporcu Bu Akşam Canlı Yayında Ringe Çıkıyor...

Marmarisli Şampiyon Sporcu Bu Akşam Canlı Yayında Ringe Çıkıyor...
Marmaris’li Şampiyon Sporcu Bu Akşam Ringe Çıkıyor...

Marmarisli Şampiyon Sporcu İlknur Kurt Bu Akşam Canlı Yayında Ringe Çıkıyor

Başarılı sporcu İlknur Kurt bu yıl 12.si düzenlenen Anodolu Arena Kick Boks Gecesi'nde bu akşam ringe çıkacak. Maçlar saat 21'de Tv8,5 kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Marmaris’te yaşayan İlknur Kurt, Muaythai ve Kick Boks alanındaki başarılarıyla adından sıkça söz ettiriyor. 

Başarılara doymayan Kurt’un, Amatör EMF Avrupa Kupası Şampiyonu (2016), Amatör Uluslararası Açık Karadeniz Kupası Şampiyon (2018), Kick Boks Star Fight Arena Organizasyonu Şampiyonu, Kick Boks King of Kings Organizasyonu İstanbul şampiyonlukları bulunuyor.

İlknur Kurt “Okula gittiğim için sabahları saat 05.00’te uyanıyorum. Sabahları koşuyorum. Günde iki idman yapıyorum ama ileride bunu yükselteceğim. Amatör olarak Türkiye ve Avrupa derecelerim var. Milli takımla birlikte gittiğim Ukrayna’nın Odesa kentinde düzenlenen Karadeniz Kupası’nda şampiyon oldum. Artık profesyonel maçlara çıkıyorum. Toplamda üç profesyonel maça çıktım. Üç maçı da kazandım. Yurt dışından da teklif aldım. Ama başka hedeflerim olduğu için onlara yoğunluk verdim. Hem Muaythai hem de Kick Boks branşından Dünya Şampiyonası'na gidersem benim için çok iyi olacak” dedi.